2737
2734
عنوان

شما هم شک میکنین یا من بد دل هستم

93 بازدید | 12 پست

یک اقایی تو دیوار هست که داوطلبانه سوالات شرعی و اعتقادی ج میده خلاصه  رفتیم تو تل من سوالاتم اینا پرسیدم و گفت حدو 8 ماهه به من برنامه میده که عوض بشم اینم بگم  این اقا مجرده و بشدت  اعتقاد داره به چند همسری و...  کلا در این مورد زیاد بحث کردم     من همش حس میکنم به منظور خاصی داوطلبانه جواب اعتقادی میده وبرنامه میده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همینو بگو ذهنم درگیره حسابی اولش کمی با من شوخی مذهبی میکرد و اخرش  حلالیت میطلبید  ولی از ...

وای شوخی مذهبی چیه دیگه 😄😄😄😄😄

خداییش همه مذهبیا اینطوری نیستن 😄😄 

حلالیتم می‌گرفت 😄😄

2731
وای شوخی مذهبی چیه دیگه 😄😄😄😄😄 خداییش همه مذهبیا اینطوری نیستن 😄😄  حلالیتم می‌گرفت 😄😄

هردو مشهدیم  میدونست ادم مذهبی نیستم رفته بود حرم برام عکس و فیلم حرم فرستاد  به تیکه گفت  به جای اینکه با یار  بری طرقبه شاندیز یک به سر به حرمم بزن اگه دلت خواست  منم گفتم گم میشم گفت  توی الپر گم نمیشی

عکس فرستاد 😄😄😄😄😄 وای چه مذهبیای به روزی نامزد قبلی شوهرم مشهدی بود 

اخ  خیلی بهش گفتم چه  ادم مخ زنی گفت مخ اولشه چیز دیگه نزنم خوبه   وای از وقتی تمرین داده هیچ حرفی نزده کاملا جدی   حالا من چ کنم

اخ  خیلی بهش گفتم چه  ادم مخ زنی گفت مخ اولشه چیز دیگه نزنم خوبه   وای از وقتی ت ...

اگه میخوای تمرین رو انجام بدی چه الان و چه بعدا دیگه باهاش حرف غیر مرتبط نزن 

حتی یه وقت از طرف خوشت اومد نزار براحتی بیاد توی حریمت

مخصوصا اگه واقعا راست بگه که مذهبی باشه از دخترای سرسنگین کم محل ده خوششون میاد 

مکپواطب خودت باش

2738
اگه میخوای تمرین رو انجام بدی چه الان و چه بعدا دیگه باهاش حرف غیر مرتبط نزن  حتی یه وقت از طر ...

وایییی  تو رو خدا هرچی به ذهنت میرسه بهم بگوو  کلافه شدم از این سر سنگینیش   اینم بگم من ادم خوگلیم هرکی عکس پروفم دید  عاشقم شد ولی این   سر سنگین وجدی شده  تمرینات هم هر 40 که انجام دادیم یک تمرین دیگه میده   تو رو خدا راهکار بده

از شوخیای اولش مشخصه مذهبی نیست مخ زنه  جدی جدی مواظب خودت باش یه دفعه نبینی صیغه اش شدی 😁

وای نگو دقیقا میدونه من مطلقه ام  بعد   بحث این شد ک من به زیباییم اهمییت میدم و بهشون میرسم گفت ولی چه فایده ازشون استفاده نمیکنی دارن حروم میشن    و.....    ادم میتونه قبل ازدواجش استفاده کنه  وخودشو اذییت نکنه من حس کردم داره غیر مستقیم  پیشنهاد میده