2737
2734
عنوان

یکی بهم بگه درست متوجه شدم یا نه

91 بازدید | 11 پست

سلام بچه ها من مشاور فروش شرکت لیاتیم هستم امروز به معلم پسرم پیام دادم گفتم اگه اجازه بدین تو گروه درسی از مادرا دعوت کنم که تو گروهم عضو بشن معلم بهم گفت تو گروه درسی مدیرا حساس هستن خوششون نمیاد برو تو پیوی شون پیام بده.بعد این که پیام دادم مثلا اول پیام میگفتم من مادر همکلاسی پسرتون هستم و شغلمو معرفی میکردم بعد یکی گفت تو که مادر همکلاسی پسر من هستی اسم پسرم چیه من گفتم اسم پسر شما رو نمیدونم ولی اسم پسر خودمو گفتم .بعدم گفتم دلیل اینکه پیوی پیام دادم اینه.بعد ایشون گفتن عکس پسرتون بفرست ببینم میشناسم یانه .بعد خودشو معرفی کرد و گفت مدیر مدرسه هست.یهو پرسید پروفایل عکس خودته!منه احمق هم گفتم بله این آقا سریع عکس خودشو فرستاد گفت شناختی گفتم من اصلا شمارو ندیدم گفت مدرسه نمیای واسه درسای پسرت کارنامه نمیخوای .واییییییییییی من اینقدر ترسیدم نکنه این آقا راجب من فکر بد کرده 🥺🥺🥺ببخشید سرتون درد اوردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بذار فکر بد کنه 

بیخیال بابا

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.
2740
اگه دوباره پیام داد چیکار کنم

بلاک

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.