2733
2739

اره نادعلی بخون

پنجشنبه

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مال من برگشت ولی دوباره رابطمون ریده شد 

الانم دلم میخواد برگرده 

زیارت عاشورا بخون و فاطمه زهرا رو واسطه قرار بده و زیارت عاشورا رو تقدیم به ایشون کن 

من اینکار و کردم روز بعدش برگشت، اگ انجام دادی برای منم دعا کن عشقم بم پیام بده 

اگ تاپیک دعوا دیدین منو هم تگ کنین 😅🤭
2738
ما در کمال خونسردی بعد از چهار سال دوستی در عرض نیم ساعت تلفنی خداحافظی کردیم😭اصلا باورم نمیشه  ...

دلیلش؟

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.

با امام زمان حرف بزن بگو امام زمان یه سوره یس نذر میکنم و ۳۰۰ صلوات از طرفتون هدیه ب خانم فاطمه زهرا و مادرشون نرجس خاتون و ام البنین مادر ابوالفضل العباس..بگو اگ برگشت میخونمشون

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
اگه برگشتین به هم اینبار بیشتر قدر هموبدونید ،برات دعا می کنم 

ممنون عزیزم 

الان همش با خودم میگم کاشکی زمانی که برگشته بود بهش بی محلی نمیکردم، کاشکی جوری رفتار نمی‌کردم که برام مهم نیستش

اگ تاپیک دعوا دیدین منو هم تگ کنین 😅🤭
2706