2737
2739

همیشه نادیده گرفته میشم حس میکنم نامرئی هستم

این تو روحیم خیلی تاثیر گذاشته

انگار آدما از من خوششون نمیاد

همیشه هم با بقیه بااحترام رفتار کردم

امشب همش گریه کردم

خیلی تنهام🥲💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بیا با هم گریه کنیم منم دلم گرفته🥲

بعد از چند سال رفتم تو گپ رفیقای مدرسم، باهاشون دعوا کردم یعنی مقصر من نبودما رفتارشون باعث شد!! همش فکر میکنم چی باعث میشه با بقیه دعوا کنم!!!‌

که تو اکثر موقعیتا مقصر من نیستم اصلا🥲

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
2740
نکنه از این آدمایی هستین که نظر بقیه تو اولویت تا نظر خودتون و همیشه اولویتتون بقیه هستن

نه عزیزم اینطور نیس

ولی خیلی وقتا پیش اومد بقیه باهام بدرفتار کردن یا کم محلی کردن اصلا نمیفهممشون

بیا با هم گریه کنیم منم دلم گرفته🥲 بعد از چند سال رفتم تو گپ رفیقای مدرسم، باهاشون دعوا کردم یع ...

اگر تو هفتاد درصد مواردی که تو جمع هستی و تنها تو دعوا میکنی تو اون جمع ، احتمالا مشکل از خودت باشه شاید زود رنجی

بیا با هم گریه کنیم منم دلم گرفته🥲 بعد از چند سال رفتم تو گپ رفیقای مدرسم، باهاشون دعوا کردم یع ...

عزیزدلم غصه شو نخور، نمیدونم چی بگم چطور همدردی کنم باهات فقط میتونم بگم درکت میکنم

اگر تو هفتاد درصد مواردی که تو جمع هستی و تنها تو دعوا میکنی تو اون جمع ، احتمالا مشکل از خودت باشه ...

من چی بگم که عروس عمه م از همون روز اول که منو دید هیچ شناختی ام نداشت بی احترامی کرد و کم محلی میکنی

تو دانشگاه همینطور

قبلا تو مدرسه هم همیشه زنگای تفریح تنها بودم

دیگه از تنهایی خسته شدم 

نه عزیزم اینطور نیس ولی خیلی وقتا پیش اومد بقیه باهام بدرفتار کردن یا کم محلی کردن اصلا نمیفهممشون ...

راسش ادما همینن

کلا دنبال منافع خودشون هستن

اینجور موارد زود با ادم سمی ارتباطات کمتر کن

راسش ادما همینن کلا دنبال منافع خودشون هستن اینجور موارد زود با ادم سمی ارتباطات کمتر کن

آخه طبق گفته شما شاید واقعا عیب و ایراد از منه که به چشم کسی نمیام:) 

2706