2733
2739

عالیه اینم نتیجه اعتراضا در جهت حذف تاپیک و عوض کردن قوانین

کلا قهر کرده بود دو روز😐😂

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی هیچکی پیدا نمیشه ی سایت خوب بزنه کوچ کنیم‌اونجا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2728

اه حوصلمون سر رفت 

منم که معتاد نی نی سایت

به زندگیم که نگاه میکنم من هیچوقت آدم پر توقع نبودم!!یه زندگی میخواستم که توش اذیت نشم.ولی یه زندگی داشتم که جز اذیت شدن چیزه دیگه ای نبود.❤️‍🩹کاشک بودی مادر تو تنها کسی بودی که حال دلم خوب میکردی🖤💔
یعتی باورم نمیشد هر تاپیکی هزار تا لایک خورده بود بعد قرار بوذ اعتصاب بشه نیایم🤣

نی نی سایتیا هر ۵ دقیقه سایتو رفرش میکردن استخون درد گرفته بودن از ترک اعتیاد😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
چجوری سایت میزنن؟

برنامه نویسی باید بلد باشی

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دست پس و پیش گرف مارو انداخت زمین:) 

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 
دست پس و پیش گرف مارو انداخت زمین:) 

قشنگ خواست نشون بده رییس کیه و کت تن کیه😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40