2733
2739
عنوان

راهنمایی برای خریدن یخچال و لباسشویی کدوم مارک خوبه؟؟‌

| مشاهده متن کامل بحث + 636 بازدید | 36 پست
بد به دلت راه نده خیلیم عالیه  منم همش خود خوری میکردم که ای کاش یخچال اونی که دوست داشتمو برم ...

من برقی های کوچیکمم خریدم طرف روشون قسم می‌خورد اصلا مغازه معروفی دارع من باز میگم نکنه فلان و بهمان🫠

زندگی در گذرست و آدمی رهگذر 
من برقی های کوچیکمم خریدم طرف روشون قسم می‌خورد اصلا مغازه معروفی دارع من باز میگم نکنه فلان و بهمان ...

طبیعیه وقتی رفتی خونه خودت به آرامش میرسی به این روزا میخندی👌🏻☺️همه چیز اوکیه بد به دلت نیار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ده ساله یخچال و فریزر الکترو استیل دارم عااالیه

یه سری نزدیک شش ساعت بچه هام در فریزرش باز گذاشتن آخ نگفت

⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩و خدایی که به شدت کافیست....⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩

سلام توروخدا بچه ها من از یکی کد گرفتم با شمارش اومدم نی نی سایت تا مشکلمو حل کنم الان طرف پیجشو میخاد{

میشه برام تاپیکامو گزارش بزنید ب ازای هر کدوم منم براتونحمد میخونم اگه قابل بدونید. فقط ریپ بزنید تعداد بگید ک من بخونم مرسی❤😘

خدایا من عقل درست و حسابی ندارم مراقب من باش 🤧♥️
2731
طبیعیه وقتی رفتی خونه خودت به آرامش میرسی به این روزا میخندی👌🏻☺️همه چیز اوکیه بد به دلت نیار

انشالله 

مع فعلا نمیدونیم بابام چیکارست

یه روز منو میبره جهیزیه بخریم میگه داری زود میری و ...

یه روز میخایم بگیم بیان واسه رسمی شدن میگه نه

ما می‌خواستیم دیگ تابستون عقد کنیم

سال بعد عید فطر عروسی ولی نمیدونیم اصلا

انشالله  مع فعلا نمیدونیم بابام چیکارست یه روز منو میبره جهیزیه بخریم میگه داری زود میری و .. ...

به امید خدا زود بهم میرسید 

پدرا یکم حساسن یکم فکر میکنن میگن بره خوشبخت شه فردا میگن هنوز زوده بزار یکمم پیش خودم باشه 😂بابای من الانم دلش نیس یروز نبینتم مسافرت رفتنی هر روز زنگ میزنه♥️

به امید خدا زود بهم میرسید  پدرا یکم حساسن یکم فکر میکنن میگن بره خوشبخت شه فردا میگن هنوز زود ...

اخه من باید از شهرمون برم واسه کار شهر دیگ اصلا خود بابام میگه برو فرداش میگع نه🫠🫠🫠گیجم گیج

مرسی عزیزم