2733
2739
عنوان

شوهراتون‌ازتون حرف شنوی دارن ؟

317 بازدید | 25 پست

با چه ترفندی درخواستاتونو مطرح می کنید ؟ از جذابیت زنانتون استفاده می کنید ؟ 

دورهمی فامیلی ما جوریه که پنج ساعت پیششون میشینی پنج سال باید بری تراپیست حال روحیت خوب بشه

اره خیلی گوش میده هرشری گوش نکرده ضررکرده

هروقت دلت گرفت بشین باآب حرف بزن باسنگ حرف بزن روکاغذبنویس بسوزون ولی به کسی اعتمادنکن زخم هاتونوبه کسی نشون ندید این جماعت نمکدان به دست منتظرن،،،،،مرهم‌شدن پیشکش،،،منتظرن هیزم درونت شن😔اینجادنیای پلیدی هاست.جای که درد دلت را علیه ت استفاده میکنن.رفیقم گفتن حرف دلت خیانت به خودته این امضابمونه به یادگار.راز دلتوبه کسی نگوبزار🫀بمونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
اره خیلی گوش میده هرشری گوش نکرده ضررکرده

چطوری درچه شرایطی درخواستتو مطرح می کنی ؟ 

می خوام بگم مشروبو کنار بزاره 

( دائم الخمر نیست مستم نمیشه 

دو ماه یک بار شاید تفریحی یکم بخوره ولی بدم میاد ) 

دورهمی فامیلی ما جوریه که پنج ساعت پیششون میشینی پنج سال باید بری تراپیست حال روحیت خوب بشه
من هرچی بگم همسرم چشم بسته قبول میکنه هیچ سیاستی ندارم 

ماشاالله 

قدرشو بدون 

بله .چون هردو همیشه باهم مشورت میکنیم و کار انجام میدیم درخواست نا معقول هم از هم نداریم. قبلش خودمون جای هم میزاریم بعد خواسته مون رو مطرح میکنیم.برای همین خانوادت من فکر میکنن من از شوهرم حرف شنوی دارم و خانواده شوهرم فکر میکنن شوهرم از من حرف شنوی داره ولی اصل ماجرا همونه که گفتم هردو از هم حرف شنوی داریم

به خودت اهمیت بده هیچ چیز و هیچ کس مهم نیست مهم اینه که تو حالت خوب باشه تا دیگران هم کنارت حالشون خوب بشه.🌹
حقیقتا خدا خیر مامانش بده با این تربیتش  وگرنه من هیچ شگردی استفاده نمیکنم

ماشاالله 

خدا حفظتون کنه برا هم

2706