2733
2739
عنوان

کسی اینجوری شده تا حالا

100 بازدید | 7 پست

دوستان من مجردم از مهر ماه به بعد وزنم یه روند صعودی داشته چون زیاد غذا میخوردم و فست فود ، الان شاید هفتادو هشتا باشم قدم ۱۶۹عه، پریودمم هفته پیش تموم شد

بهمن ماه بود یکی از این خط قرمزا که نشونه ی کشیدگی پوسته زیر شکمم یکم پایینتر دیدم، الان چندتا شده ، چندتا کوچیک هم زیر شکمم دراومده

کسی تا حالا اینجوری شده؟؟ واس افزایش وزنمه؟؟ برم دکتر؟

سایت درست شد؟؟؟

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
باورت میشه توهم حاملگی زدم..   درصورتی که مجردم و هفته پیش دوره شیش روزه پریودیم تموم شد

شیرینیجات و فست فود رو قطع کنید بهتر میشید ی مقدار هم ویتامین ای مصرف کنید برای پوستتون مناسبه میشه گفت دیگه ترک نمیخوره یا اینکه کمتر ترک میخوره

آقا هستم  میگه عشق یعنی با دعا یادش کنی خانه اش آباد دلداری که یارش را  فروخت                                  
شما هم در آوردین از این ترک ها زیر شکمتون؟؟ تو اینترنت میگم‌اینا مال حاملگیه و این داستانا

ببین کلا در از کشیدگی ایجاد نیشه دیگ وقتی چاق میشی کشیده میشه وقتی ام حامله باشه کسی شکمش بزرگ ک میشه پوسش کشیده میشهچیز خلصی نیست نگران نباش 

2740