2737
2739

کسانی که تمایل دارند روزی ۲ صفحه از قرآن کریم رو تلاوت کنن که در  ۷ روز یک ختم قرآن دسته جمعی بخونیم و ثوابش رو هدیه کنیم به همه اعضای گروهی که شریک هستن در قرائت این ختم لطفا اسم بدین یا اگر ایتا دارین و عضو بشین عالیه.

هنگامی که ما قرآن را در دست می‌گیریم شیطان از شدت خشم و عصبانیت خود را به در و دیوار خانه‌مان می‌کوبد و هنگامی که ما شروع به خواندن قرآن کردیم شیطان دیگر نمی‌تواند در خانه‌مان بماند و به دلیل نوری که در اثر خواندن قرآن کریم در خانه ما هست تا چندین ساعت نمی‌تواند وارد خانه شود پس با شرکت در این گروه می‌توانید هر روز ساعت‌ها از شر شیطان رجیم در امان بمانید و شریک ختم قرآن که بسیار ثواب عظیمی دارد باشید یا حق .

اللهم صل علی محمد و آل محمد مدرس زبان عربی ؛  تضمینی ؛عراقی ؛ فصیح ؛ لبنانی ؛ کویتی ؛ بحرینی ؛ قطر؛ سوری ؛ عربی محاوره ای ؛ و...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .دوست داری برای خودت درآمد داشته باشی تو خونه خودت بگو برات عکس از کارام بفرستم من مربی تریکو بافی ام  به صورت مجازی کاملا حرفه ای و تضمینی😍

https://eitaa.com/joinchat/19268351Cfedd1028b9

اللهم صل علی محمد و آل محمد مدرس زبان عربی ؛  تضمینی ؛عراقی ؛ فصیح ؛ لبنانی ؛ کویتی ؛ بحرینی ؛ قطر؛ سوری ؛ عربی محاوره ای ؛ و...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .دوست داری برای خودت درآمد داشته باشی تو خونه خودت بگو برات عکس از کارام بفرستم من مربی تریکو بافی ام  به صورت مجازی کاملا حرفه ای و تضمینی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام اون لینک که فرستادین برای شکرگزاری برام بازنمیشه 

https://eitaa.com/esteghfaramiralmomenin

2731