2733
2739

سرم تو گوشی بود اونم داشت راجب دختر آشناها میگفت که اومد محل ما خونه اجاره کرده م حواسم نبود باهاش حرف زدم یعنی پرسیدم کی فلانی؟ اومده اینجا؟

ولی من مثلا قهر بودم باهاش تقریبا یه هفته بود حرف نمیزدم باهاش عههههه حس بدی گرفتم الان 😑🤦‍♀️

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن
2731

حالا آشتی کردید؟؟

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊
حالا آشتی کردید؟؟

نه

فهمیدم چی شد بدون هیچ حرفی اومدم تو اتاقم😐

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
نه فهمیدم چی شد بدون هیچ حرفی اومدم تو اتاقم😐

😂😂😂

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊
2738
😂😂😂

نخند😕

😂😂منم نمیتونم قهرمو ادامه بدم

🙃: من از افراد کوته فکر بدم میاد از بدجنسا بدم میاد ................  من: حالم بده چرا من اینطوریم؟  ............... ...... .... 🙃: معلومه چون یه ravaniهستی ..............................من: اها.. 💔 اسم مستعارمه دیگه......  
نخند😕

😍😅منم از این اتفاقا برام افتاده ضایع شدم بارها 

😂😂منم نمیتونم قهرمو ادامه بدم

بابت این نبود که نتونم فقط حواسم نبود🚶‍♀️

بابت این نبود که نتونم فقط حواسم نبود🚶‍♀️

منظورم اینه همین هواسم نمیزاره قهر بمونم

🙃: من از افراد کوته فکر بدم میاد از بدجنسا بدم میاد ................  من: حالم بده چرا من اینطوریم؟  ............... ...... .... 🙃: معلومه چون یه ravaniهستی ..............................من: اها.. 💔 اسم مستعارمه دیگه......