2737
2739
عنوان

مادرم از پولش خیر میبینه؟؟

283 بازدید | 22 پست

همیشه اینجا تاپیک میزدم میگفتم چه مادری دارم که دختر ۲۲ سالش رو کتک میزنه فحش بد میده تهمت میزنه غذا بهش نمیده...

من پدرم فوت شده یه ارثی داشتیم....

مامانم میخواد مهریش سکه هاش بگیره حقوقدانا میدونن که اول مهریه زنو میدن بعد ارث تقسیم میکنن

۷۰تا سکه دار ه بگیره هیچی برای من نمیمونه میخواد جدا شه ازما

نمیدونم چه غلطی میخواد بکنه خونه رو میفروشه میره

آواره میشم

خدا لعنتش کنه دوشبه گریه میکنم نمیتونستم حرفش باور کنم

تااینکه با چشم خودم دیدم رفت دادگاه و...

منه احمق منه خر خواستگارامو رد کردم اگه قبول میکردم حداقل آواره نبودم 

لطفا افراد زیر ۲۲ سال در تاپیک های من کامنت نزارن و شرکت نکنن چون من به راهنمایی و مشاوره افراد باتجربه تر از خودم نیازم دارم 🙏 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون که حقشه بگیره ولی چطور دلش میادد شما اواره بشید

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2728
صبرداشته باش گلم ببین خودشش چکارمیکنه فکرنکنم از خونه بندازتت بیرون

فعلا که انداخته میخواد جدا شه مهریش بگیره خونه رو بفروشه

نمیدونین تو دلم چه آشوبی شده😭😭😭😭

لطفا افراد زیر ۲۲ سال در تاپیک های من کامنت نزارن و شرکت نکنن چون من به راهنمایی و مشاوره افراد باتجربه تر از خودم نیازم دارم 🙏 
2740
با یه وکیل صحبت کنید قطعا اینجور نیست که کل مهریه رو بتونه برداره به شما نرسه چیزی

چرا میشه مهریه عین قرضه منم ۲۲ سالمه بچه شیر خوار نیستم میتونه ولم کنه

اون که حقشه بگیره ولی چطور دلش میادد شما اواره بشید

نزدیک ۶۰ سالشه خجالت نمیکشه داره مارو آواره میکنه

چرا میشه مهریه عین قرضه منم ۲۲ سالمه بچه شیر خوار نیستم میتونه ولم کنه

خب ول کنه ترست چیه اینهمه کار مطمئن باش میتونی از عهده ی خودت بربیای نگران نباش

خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من
بزار بره جونت راحت شه تو هم با حقوق بابات و برو سر کار  یه خونه رهنی اجاره ای چیزی کن خدا روزی ...

بابام حقوق نداره متاسفانه

میخوام برم پیش عموم ببینم منو یه گوشه ای تو خونش راه میده 

مگه باهم زندگی نمیکنید؟

اره میخوهد حقش بگیره جدا شه

2706