2733
2734
عنوان

فردا میریم واسه خرید ازدواجمون

183 بازدید | 15 پست

بعد 4 سال با کلی استرس و هیجان...فقط میگم ایشالله همه عاشقا بهم برسن بدون هیچ مانعی من فکرشم نیکردم اینقدر بابام دوستش داشته باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

خوشبحالتون. مبارکه عزیزم

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک

چند سالتونه؟ هم خودت هم نامزدت

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک

در رابطه با تاپیکایی که برای من میزنی:

قشنگ معلومه از اونایی هستی که تا با یکی دعواشون میشه چون نمیتونن از خودشون دفاع کنن،ننه باباشونو میارن دفتر واسه طرف😂

نکته دوم: هیچ کنکوری ای ۱۹ سالش نیست،کنکوریا حداکثر ۱۸ هستن حتی نیمه اولی ها،اینکه تو سعی داری سن خودتو بالا ببری و یا ازونایی هستی که معتقدن( اگه مثلااااا اگه متولد ۸۰ هستن یعنی ۲۳ سالشون تموم شده و توی ۲۴ هستن) و تو هم مثلا ۱۸ سالت تموم شده و وارد ۱۹ شدی تا نشون بدی برای ازدواج مناسبی ،دیگه بحثش جداست😂شایدم رفوزه شدی و ۱ سال عقب افتادی🤷‍♀️بهرحال دیگه دلم نمیخواد نوتیف پیامتو ببینم،هرچقدم میخوای واسم تاپیک بزن تا حرصت خالی شه،ولی گویا تو خیلی پیگیر زندگی من هستی که کل تاپیکامو دیدی😂😂😂😉😉😉

و نکته آخر:

فکر نکن هرکس معلمه اجازه میده امثال تو هرچی به دهنشون اومدن بارش کنن و اونم سکوت کنه چون معلمه!!!

بلکه معلم ها حرف مفت رو قبول نمیکنن و قشنگ جوابتم میدن😉😉دیگه اونورا نبینمت بچه جان.خوش باش با آقاییت

در ضمن منم اگه خاستگار کج و کوله میخواستم زیاد بود،ریخته برام و تا الان دو تا بچه هم داشتم😂منتهی خاستگار دکتری ک دهن فامیل رو ببنده میخواستم.من دیگه نی نی سایت رو چک هم‌نمیکنم چون علاف نیستم دیگه! تو هم هرچقدر میخوای جواب بده و تاپیک بزن،چون اصلا قرار نیس ببینم😂😂😂😂😂😂

در رابطه با تاپیکایی که برای من میزنی: قشنگ معلومه از اونایی هستی که تا با یکی دعواشون میشه چون نمی ...

84.8.17 برو حساب کن خانووووووووووم معلم  

چقدر پیگیری تو عسیسم برو به نامزدت برس دخترای فامیلو دید نزنه

رفوزه نشدم فداتشم زود شوهر میکنم چون دلم میخواد خحداقل دنبال خواستگار واسه سوزوندن بقیه نیستم  

حالا برو  

2706