2737
2734
عنوان

به نظرتون ویروسه؟

237 بازدید | 15 پست

امروز از صب کسلم

تب کردم و بدن درد دارم

سر دردم دارم

حالمم بهم میخوره اصلا دوس ندارم چیزی بخورم

تازه معده دردم گرفتم

خلاصه اوضاع خیطه

ویروسه چیه؟

تدریس زبان انگلیسی انجام میدم ب صورت آنلاین خوشحال میشم جوین کانالمون شین .. ب صورت رایگان کلی مطلب میزارم🫀🥹🌱https://t.me/engllishworlds

ویروس جدیده منم اون هفته گرفتم

نه مستی نشان کفر است،نه جانماز نشان دینداری!..💛🌻 🚫درخواست دوستی نمیپذیرم.💛🌻 خدایا اگه دنیات اینه، شرمنده من نمیخوامش💔                                              

منم دقیقا اینم نمیتونم نفس بکشم دارم میمیرم 

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ویروس جدیده منم اون هفته گرفتم

چند روزه خوب شدی؟

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊
چند روزه خوب شدی؟

۳ یا ۴ روز

تاپیک اخرم درموردش هست

حالم خیلی بد بود

نه مستی نشان کفر است،نه جانماز نشان دینداری!..💛🌻 🚫درخواست دوستی نمیپذیرم.💛🌻 خدایا اگه دنیات اینه، شرمنده من نمیخوامش💔                                              
2740
۳ یا ۴ روز تاپیک اخرم درموردش هست حالم خیلی بد بود

اخ مرسی برم بخونم

اخ مرسی برم بخونم

فدات

من روز اول خیلی بدن درد و لرز داشتم

از پرتقال و سیب نگذر زیاد بخور 

در یک روز ۱۰ تا پرتقال حدودا

دمنوش عناب و چای به و دارچین زنجبیل عالیه

اینا باعث شدن من روز دوم خوب بشم

و الان فقط سرفه دارم

فدات من روز اول خیلی بدن درد و لرز داشتم از پرتقال و سیب نگذر زیاد بخور  در یک روز ۱۰ تا پرت ...

منم سرفه دارم وحشتناک دست گلت درد نکنه عزیزم 

منم سرفه دارم وحشتناک دست گلت درد نکنه عزیزم 

تا دوهفته سرفه ش ادامه داره تحمل کنی خوب میشی

بخور گرم زیاد بده حتمااا

خواهش گلم انشالا زود خوب بشی🫂

2706