2737
2739
عنوان

شوهرم همش با خانوادش میخواد باشه

154 بازدید | 14 پست

شوهرم تو هفته چندبار می‌ره شهر خودشون منو تنها می‌زاره یا خونه یا خونه پدر مادرم.اینقدر التماسش کردم مرخصی بگیر بریم مسافرت ب دلم موند دوتایی بریم مسافرت اصلا بهم توجه نکرد ولی حالا آقا پنج روز مرخصی گرفته که با خانوادش بره مسافرت منم گفتم نمیام.یبار اول عقد با خانوادش به عنوان ماه عسل رفتیم مشهد خدا می‌دونه خواهر شوهر و مادر شوهرم چقدر منو اذیت کردن دارم دق میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بخدا هرچی بهش میگم فایده ندارد شش تا بچه هستن همه مسوولیت ها رو گردن اینه🥺همه توجهش همش ب خانوادشه

توشهرشمازندگی میکنید؟

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
2740
نمی‌خوام باهاشون برم خیلی اذیت میشم

ولی بروبزاراونااذیت بشن😁😂

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
خب اینم نظر خوبیه

درکل شوخی وجدی نصیحت خواهرانه من

اصلانزارشوهرت تنهایی بره خونه کسی

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!