2752
2734
هرچی که میخواد باشه ادم خوبه جنبه داشته باشه، نه مثل شما و استارتر باشه ریپلای نکن لطفا

عزیزم جنبه چی دقیقا ؟؟؟؟ جنبه چرت و پرت گفتن ؟؟؟؟؟ من تا حالا زیر تاپیک کسی حرف غیر مربوط نزدم‌ 

بار اول زود جذب میشه  نیم سی سی چیزی نیس یبار دیگه هم باید بزنی یکم بیشتر که بمونه در کنارشم یسری چیزارو رعایت کنی 

یکی از مهم ترین عواملی که موجب افسردگی میشود گوش کردن به یک ندای درونی است ! ندای درونیِ انتقادگر که همیشه از شما یک بازنده میسازد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم جنبه چی دقیقا ؟؟؟؟ جنبه چرت و پرت گفتن ؟؟؟؟؟ من تا حالا زیر تاپیک کسی حرف غیر مربوط نزدم‌  ...

بس کنید دیگه بچه ها یه چیزی گفتن رفتن اینقدر کشش ندید بقیه هم میان کاسه داغ تر از آش میشن تموم کنید این بحثو 

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
2731
درسته ولی شماهم میتونستین درست جوابشون روبدین نه بابداخلاقی

اوووه چ گندش کردید . خب واقعا الان شوخیش چیه این وسط؟! تاپیک بزنن برا مسخره بازی هر کی پایه بود بره . تا میخوای یه نظر ببینی همش بحث بی مورد ! البته کوچولوهای جوگیر بیشتر ازین اخلاقا دارن

با احترام🙏زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏
هرچی که میخواد باشه ادم خوبه جنبه داشته باشه، نه مثل شما و استارتر باشه ریپلای نکن لطفا

چرا ریپلای نکنم. شاید اسی یه خانم جا افتاده و سن بالا باشه درد کشیده پول هدر داده ژل زده.  اثر ژل رفته ناراحته.  احتیاج به جواب واقعی و قانع کننده داره نه مسخره بازی.  ساقه طلایی خوردی😐😶

اگر قیمت ژل یه تومن بوده احتمالا خوب نبوده یا از این ده سی سی فله ایا بوده الان دیگه ژل بدرد بخور زی ...

عزیزم دکتر من تزریق می‌کنه هر سی سی 900برند دنبی مواد رو جلو خودت تو سرنگ میکشه

چرا ریپلای نکنم. شاید اسی یه خانم جا افتاده و سن بالا باشه درد کشیده پول هدر داده ژل زده.  اثر ...

امیدوارم مشکلت با خودت حل بشه تو اکثر تاپیکا فاز دعوا داری شما، اینبار دیگه عمرا ریپلایت رو باز نمیکنم

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
چرا ریپلای نکنم. شاید اسی یه خانم جا افتاده و سن بالا باشه درد کشیده پول هدر داده ژل زده.  اثر ...

والا سن بالا هم نباشه . آدم عاقل درست نظر میده و اونی هم ک تاپیک زده به جواب میرسه . واقعا بعضیا اعصاب خوردکنن

با احترام🙏زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏
رووفیل خوبه ؟ یا دنبی؟

رووفیل خوبه دکتر من که خیلی منصفه 2500میگیره بقیه جاها صد در صد این برند رو کرونتر میگن .دنبی هم خوبه یه جورایی هم کیفیتش خوبه هم قیمتش مناسبه.

اما بعضی مراجعه کننده که ژل براشون جذب شدن خودشون میگن چون روزه می‌گرفتیم مایعات کم می‌خوردیم