2733
2739
عنوان

به نظرتون مهاجرت به ایتالیا خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 845 بازدید | 43 پست
اونم خیلی سخته مدرک زبانش ۲ سال طول میکشه تا بی ۲ امتحانش هم ۲۰۰ یورو 

سخت بودن اره ولی بازم بهتره ازایتالیاست

بعدتواوسبیلدونگ شهروندی شون هم زودمیگیرن 

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️
یادگیریش سخته اره ؟

بله یادگیریش کلا ۲ سال یا بیشتر زمان میبره امتحان اش هم ۲۰۰ یورو هزینه میخواد که اگه قبول نشی و نمره زیر ۵۰ بگیری مجبوری دوباره هزینه کنی و امتحان بدی و ویزا و وقت سفارت و مدرک سلامت پزشکی باید داشته باشی کع اونم اگه کارفرما قبولت کنه 

اگه قبولت نکنه ریجکت میشی و مجبوری دوباره شروع کنی 

که رسیدگی به پرونده های ریجکتی خیلی سخته که پرونده که یبار ریجکت بشه رو زیاد قبول نمیکنن

فقط خداااا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سخت بودن اره ولی بازم بهتره ازایتالیاست بعدتواوسبیلدونگ شهروندی شون هم زودمیگیرن 

آره اگه خیلی خوش شانس باشه و ریجکت نشه بهتره هزینه های کلاس زبان هم ۱۰ جلسه ۲ میلیون و پانصد هزینه امتحان ۲۰۰ یورو اونجا هم که بری تقریبا باید ۱۰۰ میلیون یا بیشتر داشته باشی این همه هزینه کنی اخرش ریجکت بشی 

فقط خداااا 
2728
بله یادگیریش کلا ۲ سال یا بیشتر زمان میبره امتحان اش هم ۲۰۰ یورو هزینه میخواد که اگه قبول نشی و نمره ...

برای یادگیری زبانش موسسه میشناسی؟؟؟

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
آره اگه خیلی خوش شانس باشه و ریجکت نشه بهتره هزینه های کلاس زبان هم ۱۰ جلسه ۲ میلیون و پانصد هزینه ا ...

من اگر بخوام درمورد اپلا وچنتاکشوربدونم 

بنظرت ازکی بپرسم ؟بلاگرها ؟

یامشاوره موسسه های مهاجرتی 

یکم سردرگم شدم نمیتونم چیکاربایدبکنم

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️

من دوستم رفت ایتالیا زمستون پارسال.

دوسال درس قراره بخونه ازونجا میره آمریکا.

تنها جایی که گردش حساب یا تمکنت سه ماهت باید کمتر باشه و سختگیریشون کمتره ایتالیاست.

اگه مسئله مالی برات مهم نی برو هلند یا اتریش.

وگرنه که آسونتر از ایتالیا نیست

که دیدار تو ممکن نیست،حتی بر مزار من...🖤
من اگر بخوام درمورد اپلا وچنتاکشوربدونم  بنظرت ازکی بپرسم ؟بلاگرها ؟ یامشاوره موسسه های مهاجر ...

بلاگرا خیلی تبلیغات الکی انجام میدن اینقدر راحت جلوه میدن تا بری ازشون بپرسی ازت هزینه میگیرن برای یع ایمیل که باید برای کارفرما ارسال کنی ۱۰۰ یورو میگیره فقط به فکر خودشونن من دوتا داداشم و یه خواهرم رفتن از طریق ویزای تحصیلی ۲ سال فقط دوندگی داره اخرش با هزار بدبختی رفتن خداروشکر 

فقط خداااا 
2740
بلاگرا خیلی تبلیغات الکی انجام میدن اینقدر راحت جلوه میدن تا بری ازشون بپرسی ازت هزینه میگیرن برای ی ...

خب ازکجاباید اطلاعات درست بگیرم موسسه های مهاجرتی هم همینن همشون عین هم ادم میمونه چیکارکنه

بلاگرا خیلی تبلیغات الکی انجام میدن اینقدر راحت جلوه میدن تا بری ازشون بپرسی ازت هزینه میگیرن برای ی ...

برادروخواهرتون کدوم کشوررفتن؟؟

خب ازکجاباید اطلاعات درست بگیرم موسسه های مهاجرتی هم همینن همشون عین هم ادم میمونه چیکارکنه

خودت تحقیق کن از وکیل مهاجرت کمک بگیر و خودت فقط دنبال کارات باش بقیه همش میخوان کارت دیر پیش بره هزینه بگیره 

فقط خداااا 
خودت تحقیق کن از وکیل مهاجرت کمک بگیر و خودت فقط دنبال کارات باش بقیه همش میخوان کارت دیر پیش بره هز ...

اوکی ممنونم🙏🙏