2737
2739
عنوان

شما کدومو انتخاب میکنید

114 بازدید | 22 پست

اگه هشتاد تومن نقد داشتید یه پراید به همین قیمت برمیداشتید یا طلاهاتونم میفروختید بشه ۱۸۰ میلیون پراید بهتری بخرید 

اینو در نظر بگیرید که جدا شدید و ماشین براتون آزادی میده خانواده ی سخت گیری دارید اونقدر که بدون ماشین با کار رفتنتونم مخالف باشن مگر اینکه ماشین داشته باشید 

نظراتتونو بگید میخونم 

( خب هیچکس از ماشین کهنه قدیمی خوشش نمیاد ولی اصلا دلم نمیاد طلا هارو بفروشم از طرفی می‌دونم مدل پایین خرج میزاره رو دستم 

ذکریا پیام بده دنبالتم🙃

چون جدا شدین

خانواده سخت گیری دارین

و چون خانوادتون نتونستن حمایت مالی زیادی بکنن

و شما تنها هستین

بهتره طلاهارو نگه دارید با این خانواده شاید دعواتون شد بحثی پیش اومد و... اونوقت باید ی پشتوانه داشته باشین

بانو_کورد سابقم.  ۱۷ بار تعلیقی بی دلیل شب میخوابم صبح بیدار میشم میبینم تعلیق شدم😅                               نی نی سایت جاییه که میتونی خودت باشی با همه بدی هات با همه خوبی هات و من اینجا اندازه صدسال تجربه کسب کردم.                                                                                                                                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چون جدا شدین خانواده سخت گیری دارین و چون خانوادتون نتونستن حمایت مالی زیادی بکنن و شما تنها هستی ...

چقد بع نکته ی مهمی اشاره کردید درست میگید 

اما از اینکه مدل پایین خرج داشته باشه و اذیت کنه میترسم چون خرج خرابی ماشین رو نخواهن داد  حقوق های کار کردن هم که به زور هزینه بنزین و لباس و فلان میشه 

ذکریا پیام بده دنبالتم🙃
2740
بله ولی اگه قصد فروش طلا ندارید ماشین مدل پایین نخرید با آسنپ رفت و آمد کنید خیلی بهتره

نمیزارن با ماشین های دیگه رفت و آمد کنم حتی سرکار نمیزارن مگر اینکه ماشین بخرم ماشین حکم ازادیمه

ذکریا پیام بده دنبالتم🙃
نمیزارن با ماشین های دیگه رفت و آمد کنم حتی سرکار نمیزارن مگر اینکه ماشین بخرم ماشین حکم ازادیمه

پس چاره ای جز فروش طلا ندارید یا اینکه پولتون رو سپرده گذاری کنید و وام بگیرید

کاربر آقا