2733
2734

پسر همسایمون عقد کرده ولی هنوز نرفته سر خونه زندگیش ولی زن میاره خونش از این......

من پسره رو قبلا خیلی میخواستم!چندبار دیده بودم زن میاره خونش!ولی یعنی زنش تامیینش نمیکنه؟یعنی چی آخه!اون زن فردا هزارتا مرض میگیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
همون جمله ی یعنی زنش تامینش نمیکنه از صد تا چاقو بیشتر دل خانم هایی که خیانت دیدن رو میشکنه قفل کن ...

عزیزم منظورم اینه با شناختی که از خانمش دارم تا نره سرخونه زندگیش اجازه نزدیکی نامیده!برا این گفتم

خودم یه زمان عاشق این آقا بودم

جدی میشه؟؟؟؟؟چون منو دیده بود که دارم میبینم شک نمیکنه؟

شک کنه یا نه رو نمی تونم تضمین کنم   ولی دیوار حاشا بلند   پلیس یا امکانم که نمیان بگن کی بوده هربار آورد زنگ بزن یبار گرفتنش ماست مالی کرد دوباره آورد باز زنگ بزن        والا آدم می خواد بگه به من  چه ولی شاید زنش بخواد جدا شه بعدا با بچه    ممکن با این زنگ جلوی آسیب های بیشتر گرفته بشه    واقعا آدم میمونه چه کاری درسته 

شک کنه یا نه رو نمی تونم تضمین کنم   ولی دیوار حاشا بلند   پلیس یا امکانم که نمیان بگن کی ...

خب اینجور که نمی‌فهمم یوقت شاااید اتفاقی ببینم فعلا سه بار دیدم!نمیتونم که زنگ بزنم همینجوری و بگم میاره؟

2706