2737
2739

دلم گرفت انقد دلم‌براش تنگ شده بود انقدر بوسش کردم انقدددد بوسش کردم‌همش‌میگفتم‌وای الان میره تموم میشه هی میگفتم بذار انقدر بوست کتم دلتنگیم تموم بشه وقتی نشست بهش گفتم‌ انقد میخوام‌ازت سوال بپرسم بهش گفتم‌ قران چی بخونم ی لحظه ساکت شد پشت من داغ شد ب جوری ترسیده بودم تو‌خواب بهم گفت نترس داره بهم الهام میشه بذار بهت میگم‌نترس بابا دارن ب من میگن بعد گفت سه تاسوره نام برد تبارک‌و‌حجرات ی سوره یادم رفت بهش گفتم این چ سوره ای ی آیش و‌برام خوند ک‌بازم‌یادم‌نیست بعد گفتم میخوام‌ازت عکس بگیرم یادگاری بمونه همش ببینمت هرکار کردم دوربین گوشیم‌خراب بود نمیشد یدفعه بیدارشدم واقعا دلتنگم😭😭😭😭اخ بمیرم براش

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤

عزیزدلم خدارحمتشون کنه

اره منم خوابشو دیدم همین هفته کلی جیغ میزدم باباااا باباااا تو زنده ای 

گفت ۴۰ تا سبزی بده پاک کنم توهم ۴۰ تا نذر کن 

حالا میخوام ۴۰ تا نون وپنیر سبزی ببرم سرخاکش

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
عزیزدلم خدارحمتشون کنه اره منم خوابشو دیدم همین هفته کلی جیغ میزدم باباااا باباااا تو زنده ای  ...

ممنون خدا رحمت کنه پدرشمارو

چراانقدر سخته نبودنشون خدا دارم میمیرم از دلتنگی😭دلمدمیخواد خوابم برا شوهرم‌تعریف کنم نمیتونم انقد ک اشکم میریزه ی سره

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون خدا رحمت کنه پدرشمارو چراانقدر سخته نبودنشون خدا دارم میمیرم از دلتنگی😭دلمدمیخواد خوابم برا ...

عزیزم😢 

اره خیلی سخته

ولی وقتی بپذیری که دیگه رفته بهتر میشی 

من دلخوشم به اینکه اونجا جای بهتری دارن

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2731