2737
2739

من فضله دیدم رو موکتام در اتاقمون باز بود هی  طبقه یکیم این چن شب درست نخابیدم دوتا هم تله چسب کتابی گذاشتم اصلا خبری نبود پفک گذاشتم پنیرم گذاشتم نیومد قبلا موش اومده بود سوراخشو گرفتیم دیگ خبری نشد تا فضله دیدم ..مامانم میگ حتما در ک باز بوده اومده و رفته .‌نظر شما چیه؟؟شبا همش گوش گوش میکنم تا صب هیچ سر صدایی نیس اشغالا تونم نمیخورن..رفته؟؟خاستم بگم بیام خونرو سم پاشی کنم گفت ۱ تومن میش حالا دودلم چون صدایی ازش نیس..از یه طرفم همسایمون گف مستاجر قبلیتون میگف موش داره خونتون..ولی خب اون سوراخارو نگرفته بود ما سوراخ ک گرفتیم خبری نشد ب نظرتون موش هستش یا رفته؟؟چه کنم

اگه فضله دیدی حتما هست دیگه

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
روی کارتون چسب موش بزن کنارشم خیار بزار به هوای بوش میاد میچسبه 

خیار گذاشتم پفک گذاشتم ..پنیر..نیومد اصلا اثری ازش نیس قبلا ک دیدمش شب همش سرصدا داشت میومد سراغ اشغالا الان ن رفته ب نظرت چون در اتاق بازبود 

اخه تله گذاشتم خبری نشد ازش.. شرصداییم اصلا ازش نیس مثلا قبلا ک بودش سرصدا داشت همش میومد سراغ اشغال ...

ماهم اومده بود لعنتی نفهمیده بودیم اومدم یچیزی ازفرگازدربیارم حس کردم یچیزی فرارکرد ترسیدم مامانم نشست همچی روریخت بیرون فضله شو پیدا کرد نمیدونم چرانفهمیده بودیم ولی زرنگ بود میومد توتله خوراکیشو میخورد فرارمیکرد

چسب موشو توتله هایی که درشون بسته میشه بزاراگه باشع گیرمیوفته

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
ماهم اومده بود لعنتی نفهمیده بودیم اومدم یچیزی ازفرگازدربیارم حس کردم یچیزی فرارکرد ترسیدم مامانم نش ...

یعنی سرصدایی ازش نمیشنیدین؟؟چون موش اخر شبا اگ باشه صداش در میاد 

2738
میخام بگم بیان کل خونرو سم بزنن 

بگو