2733
2739
عنوان

چجوری بهش بگم🥺

132 بازدید | 11 پست

پسری که دوستش دارم دوست دختر داره وشاید خیلی هافک کنن آدم بیشعوری هستم که باوجود یه دختر دوستش دارم اماچیکارکنم💔خواب دیدم دختری که پیششه قراره درآینده بشدت عشقموآزاربده ومن اونجا بودم (معمولا خوابام باکمی تغییرات اتفاق میوفته مثلا شاید من اونجا واونموقع نباشم)ونزاشتم اذیتش کنه مثلا توخوابم دیدم یهچیزی بخوردش داده که داشت آذیت میشد وحالش بدشده بود نمیدونم بهش بگم یابه مامانش یاکی یامیتونم جلوی اون اتفاقو بگیرم یانه بنظرتون کاری انجام بدم اصن بگم بهش؟میدونم. اگه بگم بهم میخنده امادارم دیوونه میشم💔😭🥲

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
خودتو گول نزن 

چرا؟میدونم اتفاق میوفته

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بین رابطه دونفر نرو 

نمیخوام بین رابطشون برم و...ولی میخوام بهش بگم همچین خوابی دیدمو حواسش باشه بخودش

داری خودتو گول میزنی

بخدا راست میگم اما اگه اتفاقی براش میوفته نمیتونم خودمو ببخشم نمیدونم برای شما شده یانه اما وقتی آینده روببینی برای عزیزت اتفاقی میوفته چیکارمیکنی؟میتونی. وایسی ببینی داره اذیت میشه ونتونستی کاری کنی؟(خواب دیده بودم دزدمیزنه خونمون وماهم خونه ایم دقیقا یه ماه بعدش دزداومدا اما خونه نبودیم امااسیبی که به خانوادم زدروانمو بهم ریخت که چرانتونستم جلوشو بگیرم،)

خوابت بخاطر اینه که بهش فکرمیکنی و ذهنت درگیراون دختروپسره.درواقع دوست داری اینطوری فک کنی که دختره براش مناسب نیس و اذیتش میکنه تاعلاقت رو‌توجیه کنی. جدی نگیر این خوابارو

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
خوابت بخاطر اینه که بهش فکرمیکنی و ذهنت درگیراون دختروپسره.درواقع دوست داری اینطوری فک کنی که دختره ...

خوبام همیشه درست درمیاد پست بالایمو نگاه کن 

ببین اصن خوابت درست ، وقتی پسره تورو نمیخاد ، میخوای چیکار کنی

نمیدونم دقیقا مشکلم همینه

خوبام همیشه درست درمیاد پست بالایمو نگاه کن 

بهرحال وحی که نیست خوابه.اگر بگی میفهمه میخوای نخ بدی چ باور نمیکنه ودرستم نیست چون الان توی رابطست خودتو جای اون دختر بذار.

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40