2733
2739

یه چیز بگین دلم اروم بگیره تا دیگه پسرمو نشورم. پسرمو هرروز از مدرسه میاد میشورمش. خیلی دلم براش میسوزه.. خداااااا برم دار از رو‌ زمینت. خستم .مغزم خسته هست از افکار منفی. روانپزشک هم رفتم یه مدت دارو خوردم باز ول کردم. چرا هیشکی شبیه من نیست. چرا هیشکی فکرای منو نمیکنه. چرا توو جهان تکم. از خودم و افکارم بیزارم. پسرم  پسرم عزیزم  الهی من فدای چشمای معصومت بشم ‌. تو فقط در نبود من میفهمی زندگی یعنی چی. من رسالتم چی بود توو این دنیا. ترررر زدن ب زندگی تو. تویی که بیشتر از سنت میفهمی. چرا پسرم چرا من حذف نمیشم. چرا این حال بدم تموم نمیشه . حالم با هیچی خوب نمیشه جز رفتن از زندگی تو پسرم. فکرای منو روانپزشکا و روانشناسا هم نمیفهمن. چه کنم  به کی پناه ببرم .‌از خودم ب کجا فرار کنم که نباشم اونجا

هیچم   هیچ

برو پیش سعید انصاری روانپزشک تهران اگر هستی ولی ویزیتش زیاده حاذقه

دردی که انسان را به سکوت وا میداردبسیار سنگین تر از دردیستکه انسان را به فریاد وا میداردو انسان ها فقط به فریاد هم می‌رسندنه به سکوت هم…    سکوت من به این معنا نیست که نمی توانم جواب دهم بلکه نمیخواهم دل کسی را بشکنم   اصالت را یکی دروغ نگفتن معنا میکند دیگری تهمت نزدن ولی من اصالت را برده ذات بد نبودن معنا میکنم  قله ای که چند بار فتح شود بی شک تفریحگاه عمومی میشود مواظب قلبت باش همه آدما روزی از دنیا می رن و چیزی که باقی می مونه اعتبار اوناست ‌‌‌... پس اعتبار مون رو حفظ کنیم که واقعی ترین دارایی یک انسان به اعتبار اونه     _ یه دختر مو فرفری چشم درشتم که دردای زیادی کشیده تو زندگیش اما با این وجود تجربه های زیادی هم داره   سوال علمی راجب بدن داشتین راجب اقتصاد داشتین  دلتون گرفته بود خواستید درخواست دوستی بدین درخدمتم ☘️❤️     https://abzarek.ir/service-p/msg/1716079  دیگر هیچکس او نخواهد شد ... حتی خودش .. درد ناشی از تکامل ...رو دارم تجربه میکنم 

مثل من۲تاپشت هم بیار

کل زندگیت روبشاشن😁😂🤣🤣

ازشستن خسته بشی وبگی خدایاترخدابسه دیگه

انشاءالله پاکه

من وسواسی دیوونه بودم

ازخستگی وسواسم رفت

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مثل من۲تاپشت هم بیار کل زندگیت روبشاشن😁😂🤣🤣 ازشستن خسته بشی وبگی خدایاترخدابسه دیگه انشاءال ...

منم شاش بچمو راحت میشورم و اذیت نمیکنم خودمو. برای دیگران خیلی بدم میاد و روانی میشم. خودمو میزنم داد میکشم

هیچم   هیچ
 منم شاش بچمو راحت میشورم و اذیت نمیکنم خودمو. برای دیگران خیلی بدم میاد و روانی میشم. خودمو می ...

بقیه میان خونت ناراحتی؟!

گفتم منم وسواسی بودم

هم وسواس تمیزی هم نجسی وپاکی

دیگه ازخستگی بیخیال شدم

تواناییم رفت

حیفه

فوق اش۱۰سال دیگه بتونی.بعدکمردرد

دردهای رحم وتخمدان که بخاطرشستشوی زیادمیاد

دردهایدست وپا و.....

ولی باورکن ارزش نداره

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2740

وخودت رو مثل یک بیمار معمولی نبین  که فقط خودش رنج میکشه چون تو  داری یک کودک ناتوان رو بیشترین آزار ممکن میدی که زورش بهت نمیرسه ، قطعا این کودک یک مرد سالم و طبیعی ازش درنمیاد ، من چهارتا  بچه بزرگ کردم هرگز یادم نمیاد یکیشون رو حداقل تو سن مهد و مدرسه حموم یا شسته باشم ،