2733
2734
عنوان

کدوم از این دوتا خواستگار خوبه؟

165 بازدید | 5 پست

بچه ها من الان سه روز در حال آشنایی با یکیشون هستم و ۲ قرار هم داشتیم با هم ولی قرار شده ۳ ماه فقط آشنایی باشه بعد نامزدی اصلی و اینا و هیچ کسم خبر نداشته باشه جز خانواده هامون ..

الان امروز یکی از اقوام پدرم اومده خواستگاری 

اون پسره ‌که باهاش آشنا میشم افسر امینتی هستش ۲۰ روز خونه نیست و فقط ۱۰ روز پیش منه خونه اش طبقه بالا مامانمه ماشین پارس نو داره تک پسره و ۴ تا خواهر بعد استرس شغلش بالاست و هر لحظه امکان مرگش هستش حقوقشم خوبه  و اجازه ی درس خوندن نمیده

این که جدید اومده یه پسره یدونه آجی داره از شهر خودمون یه ساختمون داره از محل کارش یکی دیگه که ما میریم اونجا یعنی جدا از مادر شوهر اینم پارس داره ماشین و مهندس هم هستش و خانواده اش وضع مالی عالی دارن بعد اجازه درس میده 

دومی یه دوسه سال سنش از اولی بیشتره .

هر دوتاشون قدشون ۱۹۰ به بالا هستش و هیکل و قیافه خوبن و شبیه هم تقریبا

کدوم خونه ؟ دومی بیشتر زندگیم به اختیار خودمه اولی یکم بددله

خدایا، خودمو به تو سپردم....   🌱به کوری دو چشم دشمنانش فقط حیدر امیرالمؤمنین است❤️🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معلومه دومی زندگی با آدم شکاک سخته و اینکه ۲۰رکز هم نیست خونه  و زندگی با خانواده شوهر  ...

اولی رو خیلی دوس داشتم ولی چند روزه حرف میزنیم فهمیدم به شدت شکاک هستش و میترسم ازش که قراره زنش شم چطوری رفتار کنه 

ولی دومی اصلا تو این فاز نیست 

خدایا، خودمو به تو سپردم....   🌱به کوری دو چشم دشمنانش فقط حیدر امیرالمؤمنین است❤️🌱
2731