2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

قبول میشه نگران نباش

عزیز ترین کس توی زندگیت قسمت میدم بم یگو

بچمو شوهرم ازم گرفته😭😭😭

خونه پدرممم 

کی بچمو میبنم؟؟؟؟😭😭😭😭😭

دیشب بردش خونه پدرش ندیدمش😭😭

جان هر کسی دوس داری بگوووو

2731
نه اصلا بهت فکر نمیکنه ولی دیدار دارید درگیری نیست

عزیزم مبشه بگی اون پولی که منتظرشیم امسال دستمون میرسه؟ خسته شدم از بی پولی. یا نمیدونم فروش باغ بشه یا فروش ماشین .نمیدونم در هرصورت میرسه به دستمون پول خوبی؟

ممنونم.

انشااله موفق خواهی شد برو 

@کوکبخانم123   سلام عزیزم میشه لطفا بفرمایید من معلم میشم یا خیر؟حس کسی که اول اسمش ج داره نسبت به من و هدفش چیه؟آیا در آینده با این فرد ازدواج می کنم؟من چه زمانی ازدواج می کنم؟مرسی عزیزم

انشااله موفق خواهی شد برو 

لطفا بمنم بگو کی ازدواج میکنم 

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
سلام بله 

سلام عزیزم

لطف میکنی جواب منم بدی؟

ممنون میشم🤍🌱

محمد (پسرخالم) حسی داره یا به چشم خاهر میبینه؟

تا اخر تابستون بهم پیشنهاد میده؟ یا ابراز علاقه ای چیزی

زن‌اینده ممد‌هستم😍😂(ولی‌خب‌شما‌همون‌حال‌رو‌در‌نظر‌بگیرید)😂کاربری بنده سر دلایلی بسیاررر چرت تعلیق شده و کاربر جدیدد نیستم دوست عزیزززززز!😂🌱طرز‌حرف‌زدن‌شما‌نشانه‌شخصیت‌شماست‌،پس‌توهین‌نکن!با‌تچکررر✨اگر‌امضامو‌میبینی‌برای‌رسیدن‌بهش‌برام‌صلوات‌بفرست🦋💙🥲
سلام عزیزم لطف میکنی جواب منم بدی؟ ممنون میشم🤍🌱 محمد (پسرخالم) حسی داره یا به چشم خاهر میبینه؟ ...

اسمم مهسا🌱

زن‌اینده ممد‌هستم😍😂(ولی‌خب‌شما‌همون‌حال‌رو‌در‌نظر‌بگیرید)😂کاربری بنده سر دلایلی بسیاررر چرت تعلیق شده و کاربر جدیدد نیستم دوست عزیزززززز!😂🌱طرز‌حرف‌زدن‌شما‌نشانه‌شخصیت‌شماست‌،پس‌توهین‌نکن!با‌تچکررر✨اگر‌امضامو‌میبینی‌برای‌رسیدن‌بهش‌برام‌صلوات‌بفرست🦋💙🥲
2706