2733
2739

عزیزایی که برا بچه تون افتتاح حساب بانک پاسارگاد با زیپاد انجام دادین میشه کد دعوت منو بزنین یه هدیه کوچولو هم به من بده زیپاد ممنون میشم از همه تونو براتون صلوات میفرستم شاید در حد ۳۰ ثانیه ازتون وقت بگیره این کد دعوت منه 37598868

اگه خواستین بزنین باید وارد قسمت حساب کاربری بشین و ایکون سمت راست بالا که تنظیمات هست رو بزنین و قسمت ثبت کد دعوت رو بزنی و کد منو وارد کنین اگه زدین بهم بگین تا براتون صلوات بفرستم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تاحالا باز نکردم ،چجوریه شرایطش؟ دخترم ۱ سال و نیمه،میشه براش حساب باز کنم؟

عزیزم میتونی حساب باز کنی ولی کارت از ۴ سال به بالا بهش تعلق میگیره الان فقط حساب باز میشه و خودت میتونی براش پول بریزی و خودتم برداری

2731
عزیزم میتونی حساب باز کنی ولی کارت از ۴ سال به بالا بهش تعلق میگیره الان فقط حساب باز میشه و خودت می ...

اها ممنون عزیزم 

چه شرایطی داره نسب به بقیه بانکا؟وامی چیزی بهش تعلق میگیره؟

اها ممنون عزیزم  چه شرایطی داره نسب به بقیه بانکا؟وامی چیزی بهش تعلق میگیره؟

به خدا در جریان وام نیستم ولی به هر حال یه حساب پس انداز هست که مثل قلک میمونه واسه بچه

2738
سلام من کد شمارو زدم شما هم لطفا یه زحمتی بکشین و کد من رو هم شما بزنین ۴۱۳۵۲۱۲۴

سلام عزیزم کد رو درست وارد کردین چیزی برام نیومده ....چشم الان میزنم براتون عزیزم بازم ممنون