2733
2734
عنوان

مهریه گرفتن آسونه یا سخت

| مشاهده متن کامل بحث + 712 بازدید | 48 پست
اگر قبل از اقدام تو برا مهریه بنام کسی بزنه کاری نمیتونی بکنی.خوب بهش نگو میخوای مهریه بگیری.

من شنیدم میگن اگر عکسش داشته باشبن ‌ بعد قاضی بفهمه اول ب اسم خودش بوده . بعدزده ب نام کسی جریمه می کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شنیدم میگن اگر عکسش داشته باشبن ‌ بعد قاضی بفهمه اول ب اسم خودش بوده . بعدزده ب نام کسی جریمه می ...

نه اینجور نیست.میخوای مهریه بگیری لو نده بهش.زود هم اقدام کن.ببین مهریه نقطه ضعف مردهاست.حرف بقبه رو ول کن

2728
2738
اگر عکس سند زمین و مغازه رو داشته باشیم ب اسمشه ‌ چطور ‌ بعد میزنه ب اسم یکی دیگ . قاضی متوجه میشه&n ...

اگه توی مدت زمان اختلاف این کار رو کرده باشه قاضی متوجه میشه

کاربر آقا
عزیزم خیلی ها هم گرفتن و مرد رو سوزوندن.فقط کافیه مرده حماقت کنه یا تو عمل انجام شده قرار بگیره و ام ...

خوب مگه یک چهارم حقوق کارمند چقدره؟؟؟؟؟

با انقدر میسوزن؟

با انقدر به خاک سیاه میشینن؟

بله یه سریا هم اموال داشتن اون تعداد سکه ای که دادگاه واسه پرداخت اول مشخص کرده بیشتر بوده، ولی چند درصد خانمهایی که طلاق گرفتن اینطوری بودن؟؟؟؟

درصد بیشتری یا توافق میکنن یه تعداد کم، یا میبخشن بعد از یکی دو سال....

جامعه ای که حق طلاق با مرده، اگه یه خونه باشه مال مرده، اگه درخواست طلاق از طرف خانم باشه از اموال چیزی بهش نمیرسه ، اگه از طرف مرد باشه تا ۵۰ درصد طبق نظر قاضی که حتی ممکنه یک درصد اموال به خانم داده بشه یا هیچی، مهریه رو قسطی میکنن،آقایون میتونن با حکم دادگاه ازدواج کنن یا راحت دوست داشته باشن، از بچه یا طلاق ندادن به عنوان اهرم فشار استفاده میکنن که خانم مهریه رو ببخشه و طلاق بگیره و هزاران مورد دیگه، چطوری فکر میکنین خیلیا میتونن مردها رو موقع طلاق بسوزونن؟

من عکس سند زمین و مغازه اش ک ب اسمش زده رو دارم ‌ بعد بزنه ب اسم یکی دیگ ‌ قاضی متوجه میشه؟  می ...

اگه بعد از درخواست تو به نام بقیه بزنه، برای فرار از دین، معامله صوری هست و دادگاه مال رو برمیگردونه یعنی معامله باطل میشه با نظر قاضی 

قبل از درخواست تو به نام بقیه بزنه هم، قاضی بررسی میکنه، که چند مدت گذشته، و باید بشه اثبات کرد که صوری بوده، ممکنه دادگاه قبول کنه ، احتمال کم.... ولی خیلی از مواقع هم دیگه نمیتونن اثبات کنن و قاضی هم معامله رو باطل نمیکنه. اگه چند سال گذشته باشه که اصلا امکانش خیلی کمه تقریبا صفره

گلم هیچ قانونی پشت زن نیست اینو با تمام گوشت و پوستم درک کردم تا نری دنبالش متوجه حرفم نمیشی 

آقایون به هیچ وجه درخواست دوستی ندین خسته شدیم از دست شما لااقل بزارید اینجا آسایش داشته باشیم 😤