2752
2734
عنوان

مهریه گرفتن آسونه یا سخت

| مشاهده متن کامل بحث + 735 بازدید | 48 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

گرفتن مهریه برای خانوم های صبور و با حوصله راحته

ولی بعضیا عجولن و زود از کوره در میرن اونا توافقی جدا بشن راحتترن

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر

متاسفانه یه عده از دخترا فکر میکنن این کار درستیه که مهریه نگیرن میگن خودمونو نمیفروشیم و این حرفا 

عزیز من این حرف مال جاییه که بعد ازدواج اختیارات و حقوق زن و مرد برابر باشه نه زمانی که تنها حق زن مهریه اس همونم نگیری به خودت ظلم کردی و بس مرده به ریشت هم میخنده 

یه همسایه داشتیم میگفت عروسم احمق بود مهریه نخواست و راحت طلاقش دادیم 

اگر شکر کردی بر این ملک و مال /به مالی و ملکی رسی بی زوال/وگر جور در پادشایی کنی/ پس از پادشاهی گدایی کنی/حرام است بر پادشه خواب خوش/ چو باشد ضعیف از قوی بارکش/ میازار عامی به یک خردله/که سلطان شبان است و عامی گله/ چو پرخاش بینند و بیداد از او/ شبان نیست، گرگ است ، فریاد از او/ بد انجام رفت و بد اندیشه کرد/ که با زیر دستان، جفا پیشه کرد/ بسستی و سختی بر این بگذرد/ بماند بر او سال ها نام بد/ نخواهی که نفرین کنند از پست/ نکو باش تا بد نگوید کست 
فعلا که خانمها بیشتر میسوزن! شوهر نه مهریه درست میده! نه طلاق میده! ازدواج مجدد هم میکنه! خانم منت ...

عزیزم خیلی ها هم گرفتن و مرد رو سوزوندن.فقط کافیه مرده حماقت کنه یا تو عمل انجام شده قرار بگیره و اموالش بنام کسی نزده باشه.کارمند دولت هم باشه راحت یک چهارم حقوق میگیرن بابت مهریه و حسابها هم‌مسدود میشه.اتفاقا یه فر میشناسم همینجوری به خاک سیاه نشسته 

عزیزم خیلی ها هم گرفتن و مرد رو سوزوندن.فقط کافیه مرده حماقت کنه یا تو عمل انجام شده قرار بگیره و ام ...

الان شوهر من بازاریه دستگاه پز داره  چطور 

البته شوهر من دنبال طلاق نیست. ولی من از دستش خسته شدم  حالمو بد کرده . میخوام حالشو بگیرم. 

اگه زنی از شوهرش تمکین نکنه مرد می تونه بدلیل عدم تمکین زن حکو ناسره برای زنش بگیره و دادگاه به مرد ...

اگر عکس سند زمین و مغازه رو داشته باشیم ب اسمشه ‌ چطور ‌ بعد میزنه ب اسم یکی دیگ . قاضی متوجه میشه 

فعلا که خانمها بیشتر میسوزن! شوهر نه مهریه درست میده! نه طلاق میده! ازدواج مجدد هم میکنه! خانم منت ...

من عکس سند زمین و مغازه اش ک ب اسمش زده رو دارم ‌ بعد بزنه ب اسم یکی دیگ ‌ قاضی متوجه میشه؟  میگن مرد رو جریمه می کنن