2737
2739
عنوان

ختنه توی چه سنی خوبه؟بچم دوماه و ده روزشه میترسم ببرمش

| مشاهده متن کامل بحث + 619 بازدید | 34 پست

هر چی کوچک تر بهتره 

پسرمو دوسالگی ختنه کردم پدرمو در آورد 

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚فقط حیدر امیرالمومنین(ع)است💚تابوده علی(ع)بوده وتا هست علی(ع)هست💚بر دشمنانت لعنت یا علی(ع)💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیشکی کنارم نیس. شوهزم میگه بزار سه سالش شه بعد خودم میگم الان

یاالان یابالای۵سال

هرکدوم به خوبی داره یه بدی

کوچیک کل گریه اشت اندازه۱باراول جیشش هستش وبعدآروم میشه

همینکه راه نمیره کمتراذیته

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2728

من بچه هامو ۲۹ روزگی بردم ولی اصلا نداشتن خیلی کوچیک بودن هنوزم که یادم میفته شوهرمو میگم خیلی عجله کردی چون اون گفت بریم الانم خیلی کوچیکه ارارشون هم سر بالاس اصلا نمیتونن نشسته جیش کنن موهاشون خیس میشه 

2738

عزیزم ۳ سالگی باید بره اتاق عمل الکی بی هوشی بگیره بعدم از ترسش جیشش بند میاد الان خیلی بهتراز اون موقع اس. بچه هرچی کوچکتر بهتر قبل از دست و پا زدن بچه بهترین زمان ختنه اس

خدایا منو هیچوقت محتاج کسی نکن.

پسر اولم رو ۳۸ روزگیش  بود پسر دومم رو ۲۹ روزگی

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
هیشکی کنارم نیس. شوهزم میگه بزار سه سالش شه بعد خودم میگم الان

۳ سالگی 😨😨😨😨پسر بزرگ من الان نزدیک ۳ سالشه اگه الان ختنه میکردم چی میشد وای بجه اذیت میشد الان همه چی رو دیکه متوجه میشه خیلی دیره اصلا سخت نیست فقط همون لحظه که دکتر انجام میده و صدای گریه بچه رو می شنوی همونه بعدش اصلا اذیت نمیکنه تا یک هفته هم حلقه میفته تمام شربت میده برا گریه و درد 

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2706