2733
2734
عنوان

جدایی در عقد

236 بازدید | 13 پست

عقدم خیلی همو دوست داشتیم

همسرم گفته طلاقتم نمیدم باهاتم نمیمونم سر یه مسئله و دعوای کوچیک پیش پا افتاده 

دهن بین مادر و پدرشه یک ماه از همه جا بلاکم کرده بود کلی بهم فحش داد و توهین کرد رفتیم خونشون چند روز پیش مشکلو حل کنیم بدتر ابرومو برد همه مسائلمونو پیش خانواده ها بیان کرد 

درخواست مهریه کردم به نظرتون پشیمون میشه؟

از طلاق میترسم با اینکه باکرم میترسم دیگه شانس ازدواج خوب نداشته باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شما التماس نکن اگه میتونی ببین میخادچیکارکنه

التماسامو کردم فایده نداشت فقط توهین شنیدم و گفت نمیخوامت

الان مهرمو گذاشتم اجرا شاید به خودش بیاد

2738
التماسامو کردم فایده نداشت فقط توهین شنیدم و گفت نمیخوامت الان مهرمو گذاشتم اجرا شاید به خودش بیاد

احتمالا اینقدر اذیتش کردی و رفتار خام و بچگانه داشتی که گفته عطاش رو به لقاش می بخشم . 

اگر واقعا مقصری رفتارهات رو درست کن و بگو یه فرصت دیگه به زندگیتون بده . باید مطمئنش کنی که می حوای تغییر کنی .‌

احتمالا اینقدر اذیتش کردی و رفتار خام و بچگانه داشتی که گفته عطاش رو به لقاش می بخشم .  اگر وا ...

نه اتفاقا مشکل اصلیش با مامانمه اونم همه دلایلاش خنده داره

به بابامم گفت مشکل جدی ای با من نداره من همه جوره مراعاتشو کردم 

نه اتفاقا مشکل اصلیش با مامانمه اونم همه دلایلاش خنده داره به بابامم گفت مشکل جدی ای با من نداره من ...

با مامانت چه مشگلی ؟؟!

از وقتي "فردارا ياد گرفتيم همه چيز را گذاشتيم براي فردا.از داشته هاي امروز لذت نبرديمو گذاشتيم براي روز مبادا.شايد بايد اينگونه "فردا" را معني كنيم فردا روزيست كه داشته هاي امروزت را نداری.پس امروز را زندگی کن، فردا حقيقت ندارد...

تو عقدی رفتارش باهات اینجوریه. چند سال از زندگیت بگذره ک بدتر و بدتر میشه اخلاقش. تو تلاشتو کردی دیگه بذار اگه اومد و پشیمون شد و به التماست افتاد اون وقت برو مشاوره ببین چی میگه و به درد هم میخورین یا نه. اگر هم که نه غصه نخور عزیزم بهتر از کسی ک دوستت نداره و ارزش و احترامی برات قایل نیست جدا بشی. هنوز جوانی و خیلی مورد برات پیش میاد

❤️ی صلوات واسه سلامتی مامانم میفرستی؟ 😢❤️