2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
با وجود اینکه مید‌ونستم تعطیله هی میرفتم توش😐

خداوکیلی فکر کردم فقط من این مرضو داشتم همش تو سایت بودم فکر کنم تک تک تاپیک های صد و چهل و چهار صفحه رو خوندم تازه چی منی که چند روز پیشش جنجال راه انداختم اینجا پر از مشکله سایت همش قطعه اگر مشکل حل نشه یه برای کاربرای ارزش قائل نیستن من به شخصه درخواست تعلیق میدم و هزارجا مونا تهرانی رو تگ کردم بعد سایت بسته شد دیدم واقعا شعر گفتم😂😂

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم»

قبلا هم سایت رو بسته بودن ولی هیچکی اینقد اذیت نشده بود این سه روز نمیدونم چرا اینقد اذیت شدیم😂

من‌ واقعا حالم خراب بود

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡

اره خیلی بد بود.حالا من قبلا ۳،۴تا کاربریم داشتم نی نی یارا ترکوندن. اخرین بار خودم ترک کردم و دادم تعلیقم کنن ولی بعد چند سال خودم مرض داشتم باز برگشتم

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2738

ای جان روحم رو شاد کردی 

هنوز با جمله «به نام خدواند رنگین کمون» کنار نیومده بودم .  .که «بارون اومد و یادم داد ....» دختر کاپشن صورتی با گوشواره قلبی باید پاهایت زمین را لمس میکرد نه اینکه در آسمان ها سیر گنی !!!!
خداییش این سایت چی داره ولش نمیکنیم 

تو نی نی سایت میفهمیم که دردها ومشکلات ما را خیلی های دیگه هم داشتند واز نظر دیگران برای رفع اون مشکل کمک میگیریم.

گاهی بعضی از مشکلات به ما حس گناه میده ودر عذابیم.

ولی میفهمیم که تنها نیستیم،وشیطان خدمت هممون در تلاشه ،مراقبتمون را بیشتر کنیم.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
قبلا هم سایت رو بسته بودن ولی هیچکی اینقد اذیت نشده بود این سه روز نمیدونم چرا اینقد اذیت شدیم😂 من ...

خب این چند روز اتفاق مهمی افتاد که همه ما را شوکه کرد،

احتیاج به دردودل داشتیم.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
خداوکیلی فکر کردم فقط من این مرضو داشتم همش تو سایت بودم فکر کنم تک تک تاپیک های صد و چهل و چهار صفح ...

واای دقیقا منم گفتم دیگه نمیام ولی وقتی باز شد اولین نفر تو سایت بودم😂🤦🏻‍♀️

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

کاش نی نی سایت یه رقیب داشت اونوقت هر طور که دلش میخواست با مخاطبانش رفتار نمیکرد. 

کاربری قبلیم رو نی نی یار شب به سادگی اب خوردن ترکوند و حق هیچ اعتراضی نداشتم میدونم برای خیلیها این مشکل پیش میاد. 

و الان هم چند روز  سایت رو تعطیل کردند و ما باز هم اومدیم اینجا. 

اونها هر طور که دلشون بخواد با ما رفتار میکنند و ما حق هیچ اعتراضی نداریم. 

اول بگم من اون کاربرنیستم که کاربرا بدونن واینکه واقعا حرف بدی زدن اون کاربر،ولی واقعا انتظار این تح ...

شما بله اون کاربر نیستین و در جریان مشکل ایشون هم نیستین ...قطعا مشکل اون کاربر به قلب سیاهش برمیگشت ...

مثل این هست که من  درس نخونم و کنکور قبول نشم ...هیچ دلیل دیگه ای نداره کنکور قبول نشدنم جز نخوندن درس...

مشکل اون کاربر هم همین بود که اونقدر قلبش سیاهه که بلاهای  زیادی سر اطرافیانش آورده و باعث تنهایی خودش شده و ...( بقیه اش نیازی به گفتن نیست که اون کاربر شناسایی بشه)

من هم انتظار ندارم وقتی شما در جریان نیستین، بگین قضاوت اشتباه کردم ...اسمی نیاوردم و توضیحی ندادم و فقط یه مسئله ای که دیده بودم را تحلیل کردم اونم به صورت ناشناس...

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺