2733
2734

چون بقیه معنیشو نمیدونن فقط میگن خوب نیست 

آیسام یا آرکان یا آیکان یا کایان 

من خودم بیشتر نظرم رو  آرکان 

نظر شما چیه؟ 

تعداد رای : 20
نظرسنجی
آیسام
3
15%
آرکان
12
60%
آیکان
2
10%
کایان
3
15%
تو دلیه مامانی تو روزهایی ک فکرشم نمیکردم اومدی تو دلم و‌شدی معجزه ی زندگیم ♥️ از خدا فقط سلامتی تو خواستم🤱🏻

هیچکدوم

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

تو اسم پسر از آیدین و اوختای خیلی خوشم میاد

به عینکی ها احترام بزارین اونا واسه دیدن شما خرج میکنن🤗👓                                                          لبیک یا الاقصی 🇵🇸❤🇮🇷

من پسرم اسمش ایهانه .تو فامیلمون یکی تازه بدنیا اومد اسمشو گذاشتن ارکان.ارتام هم خوبه شاید اسم پسر دوممو بزارم 

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قاصدک های پریشان را که با خود باد برد،با خودم گفتم مرا هم می‌توان از یاد برد☻️تعلیقی هستم

خانمی فقط برای تصمیم گیری نهایی و مشورت میگم اینا رو 

ناراحت نشی . 

آیسام دخترونه شنیده میشه و همش ممکنه با آیسان اشتباه شه 

آیکان توی فارسی پسر بچه ها ممکنه به مسخره بگیرن بخاطر بخش کان دار . 

کایان هم باز ک رو اگه گ تلفظ کنن بد میشه . 

توی اینا من بزور ارکان رو زدم 

اونم لاتینش رو ممکنه اَرکان بخونن 

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من پسرم اسمش ایهانه .تو فامیلمون یکی تازه بدنیا اومد اسمشو گذاشتن ارکان.ارتام هم خوبه شاید اسم پسر د ...

گل پسر منم آیهان❤

هر کس تمام حق الناس هایی که به گردن دیگران دارد، آن را ببخشد،منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
من پسرم اسمش ایهانه .تو فامیلمون یکی تازه بدنیا اومد اسمشو گذاشتن ارکان.ارتام هم خوبه شاید اسم پسر د ...

بسلامتی 😍

منم آیهانو دوسدارم ولی چون تو فامیل نزدیک داریم انتخاب نکردم چون ناراحت میشن 

تو دلیه مامانی تو روزهایی ک فکرشم نمیکردم اومدی تو دلم و‌شدی معجزه ی زندگیم ♥️ از خدا فقط سلامتی تو خواستم🤱🏻

منم تو انتخاب اسم دخترم موندم . اسم پسرم رایان هست میخام یه اسمی که به رایان بیاد بذارم ، دوستان پیشنهادی دارند ممنون میشم بفرمایند . همسرم میگه باران و منم میگم رها یا رز یا ریحان یا رایا .

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40