2733
2734

مگه چه اشکالی داره درباره مسائل روز ، مشکلات ، بحث های مختلف اینجا حرف زده بشه ؟ اینجا هم مثل جامعه اس هر عقیده ای هر نظری موافق مخالف داره 

یه عده شعور بحث کردن دارن و بی احترامی نمیکنن و یه عده فکر میکنن چاله میدونه و هرجور صحبت میکنن و هرکدوم نشون دهنده ادب و شعور فرده 

چرا همش میخوان محدود کنن و قفل کنن و لغا کاربری بزنن ؟ 

این طرز تفکر مدیر سایته یا از مراجع قانونی ایراد میگیرن بهشون ؟ 

به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ... غصه هم می گذرد ( سهراب سپهری )
موافقم اصن‌گیریم دعوامونم بشه به سایت که لطمه ای وارد نمیشه از چی میترسن نی نی یار ها و مدیران سای ...

اره بنظرم بحث و دعوائه دیگه ، همه جا پیش میاد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واضحه 

خیلی غیرمستقیم دارن یاد میدن که هرکی درگیر حرفای خاله زنکیه میتونه زنده بمونه:) 

حالا اینجا خاله زنکیا تعلیق نمیشن 

تو دنیای واقعی درگیر چیزی به نام حق و حقیقت نمیشن

همونی ام که عاشق هرچی و هرکی  که شد,غرق هرچی و هرکی که شد,شکستنش-زمینش زدن و خنجرشونو تا اعماق قلبش فرو کردن;) همون بچه اولی خانوادم که همه سختگیریا روش امتحان شد-همون بچه زرنگ کلاسم که شاگرد اولی تنهایی به دلم نمیچسبید-همون المپیادی ام که به بغلیش تقلب میداد-همون رفیقه ام که همه واسه منفعت کنارش بودن- همونی که شر و شور بود پر از نشاط و زندگی  بود-همونی ام که زانوهام پر زخم افتادنه قلبم پر درد گول خوردنه مغزم پر تکرار شکستنه...خلاصه که من اونی ام که خواستم خلاص کنم این من خسته رو ولی حتی مرگم منو نخواست:)        من همون بچه پررویی ام که از اون نخواستنه به بعد وایسادم رو پاهای خستم خندیدم با همون درد قلبم و تصمیم گرفتم که بجنگم...من اونی ام که مونده تا تبدیل به کسی بشه که نزاره لطافت دخترا به خشم عشقشون به نفرت و برق نگاهشون به ظلمت نا امیدی تبدیل بشه...  اره رفیق من موندم که خلاف جهت طوفان بدون هیچ همراه ولی با لبای خندان حرکت کنم موندم که اگه قراره یه نفر تغییربده دنیا رو ظلمو بکشه و حقو برپا داره = اون یه نفر من باشم:)                                        حالا که اخر امضامی اینم بدون من همونی ام که خیلی عاشقتم رفیق  کم نیار  بترس ولی شجاع باش  تو ام بمون و بیا و حتی با یه دعا واسه من,کمک کن بشکنیم گردن سرنوشتی که داره واسمون بد مینویسه^^
مراجع قانونی ایراد میگیرن متاسفانه باید فقط درباره خواهر شوهر مادرشوهر بحث کنیم    درباره ...

نمیدونم اخه چرا باید گیر بدن ؟ تو کل فضای مجازی ازین بحثا هست   تو سایت اشکال داره فقط ؟ 

اگه هرکس برخلاف قوانین کشور چیزی بگه و سایت پیگیری نکنه از بالا سایت رو برمیدارن

اها چون باید طبق قوانین باشه 

2740
بیخی اسی،همین الانم میان با این عنوان جریمه یا لغوت میکنن انقد عق...🥴😂

چیزی نگفته که داره میگه چرا ماها توی سایت بحث میکنیم تعطیل میکنن تاپیکو؟

اسم چیزی که نیاورده داریم بلا نسبت باهم زر میزنیم

فقط دوس دارم این یدونه هم تعطیل شه تا خودمم تاپیک بزنم

چیزی نگفته که داره میگه چرا ماها توی سایت بحث میکنیم تعطیل میکنن تاپیکو؟ اسم چیزی که نیاورده داریم ...

نه این دیگه ان شاءالله تعطیل نمیشه