2752
2734
عنوان

هر کلاسی که میخوام ثبت نام کنم شوهرم نمیذاره

| مشاهده متن کامل بحث + 1928 بازدید | 64 پست

یا خوشگل و خاصی و سرت میترسه

یا کلا همه جوره خاطر خواهته

ولی خب درک نمیکنه و ناخواسته اذیت میشی

شاید هم تیپت خاصه کمی در لباس و تیپت تغییر بده و معمولی شو ببین خیالش راحت نمیشه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کار در خانه انجام بده یا کار با گوشی ترجیحا شوهرت متوجه نشه پولاتو جمع کن وقتی زن پول داشته باشه شوهر زیاد نمیتونه منع و کنترلش کنه

بعد با پولات برو دانشگاه غیرحضوری یا کلاس های انلاین شرکت کن

نه تقریبا تو یه سطح هستیم ولی از نظر خودم اون از من بهتره خودشم اخه چیزی کم نداره خیلی خوشتیپه و مهن ...

احتمالا بد دله

از پیشرفتت میترسه

شایدم از سر حسادت متاسفانه

یا تو گوشش خوندن زن پیشرفت کنه

از دستت میپره

با مشاور صحبت کتید

انشالله درست شه

اقایون دوست ندارن خانوما پیشرفت کنن من خواستگارایی مثل شوهرت داشتم همرو جواب منفی دادم  مرد ب ...

من اصلا  نسبت به شوهرم حس امنیت ندارم همیشه اتفاقا این انرژی و بهم میدع یه ترسی تو وجودمه از سمتش که کامل تچنمیتونم بهش تکیه کنم نمیدونم چرا

یا خوشگل و خاصی و سرت میترسه یا کلا همه جوره خاطر خواهته ولی خب درک نمیکنه و ناخواسته اذیت میشی ش ...

اره لباسام نسبا معمولی نیست همه بهم میگن خوشگلی در صورتی که من میگم شوهرم بهم سره از لحاظ تیپ و قیافه .

کلا دوست داره یا تو خونه باشم یا با خودش برم بیرون تنهایی ام که قبلا نمیذاشت الان بهتر شده بد دلم نیست تاخالا ندیم چیزی ازش که بگم بد دله یا حسوده

من نمیدونم چراتامجردین هیچ کلاسی نمیرین فقط دنبال شوهرین.تازه بعدپیداکردن شوهریادحرفه یادگرفتن میفتی ...

چقد خرفت مسخرس یعنی چی دنبال شوهرید؟! من دوران مجردیم کلاس زبان باشگاه کامپیوتر میرفتم سرکار میرفتم کادر درمان بودم .گواهی نامم مجردی گرفتم .کلی مدرک دیگه تورخدا راه کار بلد نیستی نظر مضخرف نده و قضاوت نکن

2706