2737
2739
عنوان

تورو خدا بچم داره از دست میره

193 بازدید | 13 پست

سلام ی پسر نوجوان دارم که به شدت پرخاشگر فحاش عصبانی وپر جنب وجوشه خیلی منو پدرش غصه میخوریم چند جا تحقیق کردم همه علایم بیش فعالی رو داره وقتی ی اشتباهی میکنه پدرش با کتک ومن با همدلی وصحبت ونصیحت بعد قول میده تکرار نشه ولی به دوروز نمی‌کشه دوباره روز از نو روزی از نو عاجزانه ازتون التماس کمک دارم اگ راهکار یا در مانی دارین بهم بگید پدرش خیلی تعصبیه قسم میخوره میگه یا اینو میکشم یا خودم به هیچ وجه هم پیش مشاور نمیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان مال همه همینه ..داداش من بدتر بود از رو درو دیوار فرار میکرد همش تو مدرسه بند نمیکرد هی مدیر و معاون زنگ میزدن ک فرار کرده...الان ۲۲ سالشه ببینیش باورت نمیشه این همونه ۶ صبح عین بچه ادم پا میشه میره سرکار فقط بفکر پول دراوردن و شغلشه...یه شیطنتاییم این وسط داره که طبیعیه ولی خیلی خوب و عاقل شده بفکر ایندشه ...

2731

تو ایتا بزن کانال طبیب جان.

مشاوره دارن حتی واسه تغذیه دوران بلوغ.

مبلغش هم 50.

واسه حل مشکلتون دعا میکنم.دوست داشتی برای قبولیم دعاکن

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.

عزیزم به پدرش نگو خودت ببرش مشاور اگه نبریش درمان نمیشه و حتی بدتر هم میشه معمولا دارو اینا مینویسن بهش بدی خوب میشه کم کم با پرخاشگری هیچی درست نمیشه سعی کنید آروم باهاش رفتار کنید و توی خونه براش سرگرمی درست کنید ولی حتما حتما حتی اگه پدرشم نمیاد خودت ببرش مشاور

سکوتـ قـوے تریـن فریاد استـ🎈 ️

پرخاشگری و فحاشی فرزند دقیقا بازتاب پرخاشگری و فحاشی از سوی والدین

به جد با کتک زدن مخالف چون بچرو یاغی میکنه و بعدش 

بچه آوار میشه روی سر والدین 

حتما به روانشناس مراجعه کنید 

2738
مث گاو پیشونی سفید همه میشناسنش بیرون فک وامیل ودوست وآشنا میبینن گزارششو میدن

خوب بهشون بگین لازم به گزارش نیست و برخورد کنید تا فوضولی نکن اینجوری بدتر میشه که چند سالشه

خوب بهشون بگین لازم به گزارش نیست و برخورد کنید تا فوضولی نکن اینجوری بدتر میشه که چند سالشه

۱۴ بچگی خیلی آروم بود خیلی روحیه لطیفی داشت ولی الان اصلا کلا عوض شده ته دلم ازش بدم میاد دیگه نمیکشم

۱۴ بچگی خیلی آروم بود خیلی روحیه لطیفی داشت ولی الان اصلا کلا عوض شده ته دلم ازش بدم میاد دیگه نمیکش ...

عزیزم باهاش بزو بیرون و و مشکلشون بفهم شاید ناراحتی چیزی. دارهه که نمیتونه بگه

عزیزم باهاش بزو بیرون و و مشکلشون بفهم شاید ناراحتی چیزی. دارهه که نمیتونه بگه

نه هیچی رو از من مخفی نمیکنه خودشم میگه از خودم بدم میاد ولی وقتی کار اشتباهی میاد تو سرم تا انجام ندم آروم نمیشم وهمیشه هم دزدکی غلطی میکنه