2733
2771

هنوزم من دنبال دلیلم که چرا دوستش ندارم 

علتی مه این حرفو زده هم تو تاپیکای قبلیم گفتم بیایین اون تاپیکم که گفتم شوهرم برای خواهرش کفش خرید برای من نخرید

لینک تاپیکو هرکاری میکنم نمیتونم بزارم🤕

عقدیم

به مامانم میگم دوستش ندارم میخوام جدا شم مامانم اهمیت نمیده بهم میگه تو عصبانیتتو هم بلد نیستی برو آدمش کن مگه من میتونم اونو ۲۴سال مادرش به این روش به بار اورده من بیام تغیرش بدم🥺😭

چکار کنم دلم برای خودم میسوزه

باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم ۱۳۸۲/۳/۱۱

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

با این فرمون پیش بری ازدواج نکنی سنگین تری

ینی چی چون برای خواهرشورت کفش خریده برای تو نخریده طلاق بگیری  

واقعا اینقد بچه ای ؟؟؟؟

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)

بله میتونی عوضش کنی من همسرم همش در اختیار خانوادش بود عوضش کردم مطیع منه طرف منه عین کوه پشتمه من بهتراز شما بودم تونستم الان همسرم عالی هست قبلا هم خیلی خوب بود خانوادش نمیذاشتن الان بحرفم هیچکس جز خودم نیست سیاست بخرج بده عزیرم میشه

خدایا هر کی هر چی واسمون میخاد خوب یابد قبل از ما اول بخودش بده که طعمشو بچشه الهی آمین🤲🤲

بخاطر کفش میخوای جدا شی؟

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP

تو اون تایپیک حق داشتی قطعا  من بودم ی قهر طولانی در پیش میگرفتم چرا ک عدالت رو باید رعایت میکرد و تو اولویتش میبودی

ولی خب علت طلاق نمیتونه باشه

خانواده شوهرت وضع مالیشون چجوریه؟پدرشون در قید حیاتن؟

🥹🙏🏻میشه برای مادر شدنم یدونه صلوات بفرستی؟
2706