2733
2734
عنوان

بنظرتون شوهرم چیکارس اونجا؟؟

244 بازدید | 10 پست

شوهرم با پدرش توی کار پخش هستن ..چن وقت پیش از طرف بهداشت اومدن و شوهرمو بردن گفتن فلان محصولتون تاریخش گذشته و .....یعنی شوهر من رو بعنوان مسئول بردن!!!! در حالیکه پدرش و برادرش هم بودن اونجا ...خودش از مسایل کاریش هیچی بهم نمیگه و همیشه میگه من کارگرم اونجا !!!! بنظرتون همچین چیزی میشه؟؟؟ اگه کارگره چرا اینو بردن؟؟؟؟

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همیشه همینه! 

شوهر منم با پدرش کار میکرد هزاربار پیش اومد مشکلی داشتن مسئولیتش پای این بود ولی اونجا فقط کارگر بود!

آخرش با هزار دعوا و جنگ و بدبختی اومد بیرون یه تازه چندماهه دارم نفس راحت میکشم

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2728
صاحب جواز رو میبرن

ازش پرسیدم گفتم صاحب جوازی؟؟؟ گفت نه اصلا جواز نداریم!!! هیچکی نبود اونجا اونروز منو بردن!!!

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
همیشه همینه!  شوهر منم با پدرش کار میکرد هزاربار پیش اومد مشکلی داشتن مسئولیتش پای این بود ولی ...

چجوری آوردیش بیرون؟ این حاضره منو طلاق بده ولی از اونجا بیرون نره

حتما جایی امضا زده. یا فقط بازاریاب نیست. میخره و میفروشه که باید جوابگو باشه

پس مطمئنا یه سمتی داره که بردنش وگرنه الکی نمیان ببرن

چجوری آوردیش بیرون؟ این حاضره منو طلاق بده ولی از اونجا بیرون نره

اینم همینطور 

هیچی خدا رو شکر خودش فهمید و دعوا کرد و اومد بیرون

فهمید همه خرحمالیش مال اینه و یه قرون نداره و پولو یکی دیگه میخوره؛ تازه شوهرم شریک هم بود ولی فقط حقوق کارگری باهاش حساب میکردن

الانم صد میلیون طلب داره به یه ورشونم نیست میگن نداریم بدیم 

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2738
پس مطمئنا یه سمتی داره که بردنش وگرنه الکی نمیان ببرن

سلام مونیکا جون خوبی؟ دخترت خوبه؟ 

خیلی وقته ازت خبر نداشتم.

یادمه دانشجو بودین. چند ترمه دیگه داری؟ با بچه سخت نیست درس خوندن؟ 

"اللهم صل علی محمد و آل محمد"
سلام مونیکا جون خوبی؟ دخترت خوبه؟  خیلی وقته ازت خبر نداشتم. یادمه دانشجو بودین. چند ترمه دیگ ...

سلام عزیزم ممنونم❤️😘دو ترم دیگه دارم 

واقعا سخته با بچه ولی خب دیگه عادت کردم ..اوایل خیلی وحشتناک بود