2752
2734
عنوان

شما هم مشکل خیال پردازی زیاد داشتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 361 بازدید | 36 پست

ظاهراً خیلیا مشکل منو دارن

گایز گایز به اسم کاربریم گیر ندین 😐 اون روز ک عضو سایت شدم حالم بد بود نیاز ب کمک و مشورت داشتم، چون هرکاری رو میخوام انجام بدم گند میزنم 😔😪 i am that i am 🤞🏻🌝 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عه فکر میکردم فقط تنها من اینطوریم🤣🤣🤣🤣

خدایا امشب خیلی دلم گرفته دلم واسه دلم خیلی میسوزه.....بخدا حق دل من این نیس کاش این کارو با من نمیکردی کااااااش.خداروشکر ک اون روزای کذایی گذشت دیگه هیچوقت نمیخوام بهش فکر کنم.امیدوارم بتونم
2731
درستش اینک اگ نداشته باشی مشکل داری

ینی اینکه منو تو یه خانواده و کشور دیگه و با خصوصیات ک ندارم و محاله ب دس بیارم خیال‌پردازی میکنم مشکلی نداره؟ روانی نیستم؟🤦🏻‍♀️💔

گایز گایز به اسم کاربریم گیر ندین 😐 اون روز ک عضو سایت شدم حالم بد بود نیاز ب کمک و مشورت داشتم، چون هرکاری رو میخوام انجام بدم گند میزنم 😔😪 i am that i am 🤞🏻🌝 
ینی اینکه منو تو یه خانواده و کشور دیگه و با خصوصیات ک ندارم و محاله ب دس بیارم خیال‌پردازی میکنم مش ...

ن کاملن عادیه خیلی از همین تخیلات کد هایی دارن ک مسیر زندگی و شخصیتت رو میسازن،ن ب اون واضحی ک تو تخیلاتت داری ولی کمابیش اونها رو وارد زندگیت میکنی..غیر ممکنه همیشه تو تخیلاتت خودتو یه جانی و قاتل تصور کنی و بعد از چندین سال رگه های اون شخصیت رو در درون خودت پیدا نکنی

پول دربیارید برا پشتتون دیوار بخرید