2737
2734
عنوان

میتی هستم طب سنتی سوال دارین بفرمایین

| مشاهده متن کامل بحث + 19673 بازدید | 73 پست
سلام میتی جان،،برای رفع سردمزاجی اقایان وافزایش میل جنسیشون چیزی داری؟؟؟

سلام عزیزم بله داروی تقویت قوای جنسی اقایان دارم هر بسته 20 تومن عالیه 

داروی گرم هم که باهاش حلوای میتی درست می کنن واقعا تاثیر داره قیمت هر بسته 19 تومن 

و دست اخر مولتی ویتامین ول من هم خوبه  well man

خداوندا برای هر چه بهتر بزرگ کردن فرزندانم به من آگاهی بده .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میتی جان میشه سوالمو جواب بدی لطفا؟من چند وقته قبل از سیکلم لکه بینی دارم حدود سه روز،گرمیجاتم زیاد ...

میشا جان از نظر طب مدرن هورمون های شما با مصرف قرص هورمونی بهم ریخته و زمان می بره تا تنظیم بشه 

و از نظر طب سنتی رحم شما در استفاده از تغذیه نامناسب و قرص سرد شده و سردی رحم باعث نازایی و از اون مهم تر عفونت میشه بنابراین برای شما یه دارو دارم به اسم تنظیم کننده ی قاعدگی که واقعا عالیه حتا با یک ماه مصرف تنظیم می شه و و لک بینی ودرد پریود از بین می ره هر چند که هر بسته مناسب دو ماه مصرف مدام هست و همین طور قیمتش 16 تومن هست و هزینه ی پست با خودمه می بینی که خیلی می ارزه اماااااااااااااا

اگه داروی خودم رو نمی خوای رازیانه دم کن بخور هر روز دو سه ماه بخوری تنظیم می کنه 

2731
عزیزم معمولا سوال ها رو به ترتیب می خونم و جواب میدم اما گاهی حجم سوال ها زیاد میشه حسابی قاطی می کن ...

فدااااآای محبتت بشم دوست عزیززززززم خیلی ممنونتمممم

اخه سنم بالاشت یکیهم دارم دلم میخواو بیشتر از دوتا داشتم گفنم برای دومی تلاش کنم البته زوری نمیخوام اصلا هر چس خدا مصلحت بدونه و با داروی شیمیایی  هم نمیخوام بزای همین دنبال گیاهی بودم 

چون اگر دارویی بتکنه تخمدان هارو تحریک کنه که بیشتر از یک تخمک رها کنن احتمال بالا میره

خدایا کمکم کن

بچه ها در جریان باشین به ازای هر سه دارو که همزمان سفارش بدین یک دارو به اننتخاب خودتون رایگان براتون می فرستم البته به غیر از گرده نخل

2740
فدااااآای محبتت بشم دوست عزیززززززم خیلی ممنونتمممم اخه سنم بالاشت یکیهم دارم دلم میخواو بیشتر از د ...

به نظرم توی گیاهی ها نمیشه اما کلومیفن خیلی موثره هر چند که احتمال دختر شدن جنین زیاده 

لتروزول احتمال پسرزایی بیشتر داره اما احتمال دوقلو شدن مثل کلومیفن نیست 

به هر حال همون طور که شما فرمودین هر چی خدا صلاح بدونه انشالله که خیر باشه 

میتی جون خدا خیرت بده که راهنمایی میکنی برای مشکل عفونت زنان که میگن با جوشونده گل ختمی یا جوشونده ب ...

ممنون از لطفت عزیزم 

بومادران رو شنیدم اما گل ختمی رو نه البته به صورت آبزن موثره نه اون جور که شما  گفتین 

اما برای عفونت قارچی خودم دارم که 16 تومن هست و عفونت میکروبی هم 20 تومن هست 

مرسی عزیزم اخه من ایران نیستم و رازیانه هم ندارم ولی قبلا خوردم جوش زدم🙁 ادت می کنم انشالله تابستون ...

اتفاقا این دارویی هست که برای رفع کامل جوش های بدن و صورت در عرض دو هفته مدام سفارش می دن 

انشالله عزیزم بوسسس

میتی جان چکار کنم پسرم وزن بگیره..۱۵ ماه و ۳ هفتشه و ۹۲۰۰ وزنشه.قدشم ۷۷ که کوتاهه.تجویز خاصی دارین.؟

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚

خوب دوستان گل اگه امری ندارین من مرخص بشم بوس خوشحال میشم دوست داشتین به شماره ام یه پیامک ساده بفرستین تا شما رو عضو کانال کنم 

2706