2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره

خب چرا اینجوریه مال من همکارمه

اونروز بهش پیام میدم میگم فلان کار مربوط به توئه چیکارش کنم بر میگرده میگه کارا رو بامن هماهنگ نکن گفتم مربوط به توئه با کی هماهنگ کنم میگه باهرکی به جز من تو اصلا بیخود میکنی به من پیام میدی دختره بیشعور

خب چرا اینجوریه مال من همکارمه اونروز بهش پیام میدم میگم فلان کار مربوط به توئه چیکارش کنم بر میگرد ...

وااا

ن دیگ شوهر من اگ دور باشه و دلتنگ بشه بداخلاق میشه 

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            

ن من رلم تحت هر شرایطی باهام خوبه و نازک تر از گل هم بهم نمیگه 

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
2740
 وااا ن دیگ شوهر من اگ دور باشه و دلتنگ بشه بداخلاق میشه 

نه این واقعا بددهن میشه

خودش هم قبلا گفته وقتی دلتنگت بشم و نتونم ببینمت به چرتوپرتایی که میگم گوش نده ولی واقعا نمیشه آخرشم گفت گمشو بابا و زد بلاک کرد تا چند ساعت هرچیم بهش پیام دادم چته هیچی نگفت الانم دوروزه که هیییییچ حرفی نزده واقعا نمیدونم باید چه رفتاری با این کارش بکنم

اره ما لانگیم و هریماه یبار همو میبینیم و خیلیییی سخته و دقیقا همینطوره

ما لانگیم پنج ساله همو ندیدیم😁

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
خب چرا اینجوریه مال من همکارمه اونروز بهش پیام میدم میگم فلان کار مربوط به توئه چیکارش کنم بر میگرد ...

خب ربطش به دلتنگی چیه

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
2706