2752
2734

وقتی از بیمارستان اومدیم خونه براش کتاب خریدیم دادیم بهش گفتیم نی نی برات خریده هر وقت به کوچیکه محبت کردیم به اونم دو برابرش کردیم 

اجازه میدادم بیاد سمتش و بوسش کنه و نازش کنه 

الآنم که بزرگتر شدن تو دعواها طرف هیچکدوم رو نمیگیرم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه اول چند سالش بود که دومی اومد؟

من مجردم ،اما یه موضوعی که خوندم و خیلی خوشم اومد این بود که بعد از زایمان موقع دیدار فرزند اولتون نوزادتون کنارتون نباشه ،واول بچه اول رو ببنید و بعد باهاش صحبت کنید و بگید نوزاد رو بیارن تا ببینتش،اینکه در لحظه اول فرزندتون ببینه که اغوش مادرش جای اون نیست براش سخت خواهد بود،انشالله به سلامتی بیاد تو‌بغلتون ⁦♥️⁩⁦♥️⁩

2731
دوسال اختلافشون

دقیقا مثل پسر من، میشه بیشتر برام توضیح بدی؟ از واکنش بچه اولت برام بگو ،وقتی نی نی آوردی خونه، وقتی مدام بغلش میکردی که شیرش بدی واکنشش چی بود و این چیزا 

من مجردم ،اما یه موضوعی که خوندم و خیلی خوشم اومد این بود که بعد از زایمان موقع دیدار فرزند اولتون ن ...

چه جالب منم همین فکر تو سرم بود، میگم اگه با نوزاد برم خونه اونوقت پسرم میگه مامان منو دو روزه ول کرده پیش نی نی جدیدش بوده میگم من اول برم پیشش ۵ دقیقه بعد مامانم نی نی بیاره خونه