2737
2734

نوع پوست من چرب هست و تقریبا مستعد جوش هست. لکِ جای جوش هم داره پوستم.

یه کرم پودر میخوام که مات باشه و برق نندازه

پوشش دهیش خوب باشه و لک ها رو بپوشونه

روی پوست خوب بخوابه و زود روی پوست خراب نشه و وا نره

باعث جوش نشه

قیمتش هم مناسب باشه

لطفا اسم کرم پودری که استفاده کردید و ازش راضی هستید با قیمتش بگید 😍😍

لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشبحالت من دلم برنج و مرغ میخواد ولی دیره الان درست کنم    

عیبی نداره عزیزم فردا درست کن و بخور😂😂😂

لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸
2728
من همیشه کالاس و دبورا استفاده میکنم به نظرم کرم مودر همیشه استفاده نکن بجاش ضد افتاب ارایشی است ...

نه عزیزم منم واسه مهمونی میخوام. بیرون برم حالت عادی چیزی جز ضدآفتاب نمیزنم.

تعریف لورال ..دبورا .. اوتی .. اسنس رو زیاد شنیدم. 

2740
نه عزیزم منم واسه مهمونی میخوام. بیرون برم حالت عادی چیزی جز ضدآفتاب نمیزنم. تعریف لورال ..دبورا ...

فرشته جون من روی کرم پودرم ، که بورژوا هست ، پودرفیکس LOREAL   میزنم.خیلی خوبه خوب پوشش میده.۶۰ تومن هست.اگه خواستید استفاده کنید.کرم پودرتون تکون نمیخوره.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده

اگه پوستتون جوش میزنه میتونید یه کرم پودر سبک تر استفاده کنید مثل اکتی پور و روش از این پودر فیکس بزنید.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده

اوتی هم عالیه کلا محصولات اوتی حرف نداره

ولی من چند ساله دارم کالاس و دبورا استفاده میکنم خیلی راضیم

دبورا 24 خیلی خوبه برای استفاده روزانه و یک مدلم داره که پوشش خیلی بالاس برای مهمونی خوبه

⛧⛧⛧👰ایدیناسا هستم👰⛧⛧⛧