2733
2734
خب پس اینا ک خون میاد چیه یسریا نمیاد  من الان خون نیاد چون رسم و گیر ی مشت ادم بی فرهنگم ابرو ...

خب عزیزم صحبتم فقط با شما نیست ها با همه دخترایی که اینجورین

چرا با همچین بی فرهنگ هایی بقول خودت میرید تو رابطه و زنشون میشید؟

یعنی انقدر ازدواج واجبه که حتی اگه فرد موردنظرت رو پیدا نکردی به هرکسی بله بگید؟

مگه زن یا دختر برده ی مرد هستش که انقدر استرس بکشه واسه کار نکرده؟

اگه واقعا از خودت مطمئنی پات نلغزیده و کاری نکردی بش رو نده که بخواد اصرار کنه خون بیاد اگه هم نفهم هستش الان عقدی و بیشتر فکر کن که ازدواج کنی باش یا نه

پزشکی جان تو حسرت شدی واسم و تمام دلخوشی های زندگیمو ازم گرفتی💔تو آرزوی بچگیم بودی و من خودمو با تو و روپوش سفید و مطب و بیمارستان و دانشگاه پزشکی کللللی تصور کرده بودم،تو نیازم بودی،علاقم بودی،آینده ام بودی و پایه های ساختن زندگیم اما....
اولا شما باید همسرتو ببری پیش پزشک تا کامل واسش توضیح بده خودتم برو پزشکی قانونی گواهی بگیر تا دهنش ...

میگم آزمایش مقعد برای مردا چیو نشون میده؟🤔

خب اگه کاری کرده از جلو کرده با خانما😂😂به مقعدش چه ربطی داره؟

پزشکی جان تو حسرت شدی واسم و تمام دلخوشی های زندگیمو ازم گرفتی💔تو آرزوی بچگیم بودی و من خودمو با تو و روپوش سفید و مطب و بیمارستان و دانشگاه پزشکی کللللی تصور کرده بودم،تو نیازم بودی،علاقم بودی،آینده ام بودی و پایه های ساختن زندگیم اما....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میگم آزمایش مقعد برای مردا چیو نشون میده؟🤔 خب اگه کاری کرده از جلو کرده با خانما😂😂به مقعدش چه رب ...

بابا تو خیلی بچه مثبتی نشنیدی میگن طرف اوبیه یعنی مردی ک از پشت با یه مرد دیگه رابطه داشته

نه اونقدر ولی حسابی ت  ن  گ   هست

منم مجردم ولی اینحوریه مدلش و میدونم قراره سرویس بشم🤦‍♀️

درد همش برای ما دختراست،خاک تو سر آقایون😂

بابا تو خیلی بچه مثبتی نشنیدی میگن طرف اوبیه یعنی مردی ک از پشت با یه مرد دیگه رابطه داشته

خب این یه نوع ارتباطه فقط،اکثریت ارتباط با زنها دارن،اونو با چه آزمایشی میشه ثابت کرد 🤦‍♀️

اونو دیگ ازمایشی نداریم ک بخواد ثابت کنه😑😂😂

پس علم هنوز پیشرفت خاصی نکرده

الکی گیر ندین به این چیزا

اگه اون خون مال به اصطلاح پرده بکارته،چرا من تا چند بار اول هی ازم خون اومد؟

من که قانع نمیشم خون از پررررده باشه😂

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
پس علم هنوز پیشرفت خاصی نکرده

پیشرفت هم کنه و آزمایشی باشه چطور ثابت شه که از را.بطه بوده و خود.ار.ضایی نبوده🙁🙁 

عدالت نیس خواهر😐😄

تو نی نی سایت عروسا همه: آرومن ولی مادر شوهرشون جنگی و پرخاشگر😑 از خانواده شوهرشون سرن😐 مجردی پرنسس بودن و خدمتکار داشتن ولی تو خونه شوهر دارن کلفتی میکنن😳همیشه هم احترام خانواده شوهرو داشتن ولی اونا بی دلیل بی احترامی میکنن😵‍💫 انتظار دارن شوهرشون اسمی از خانوادش نیاره🤨 اگه از خانواده شوهرشون کسی  بخواد بیاد خونشون کلی جبهه میگیرن و تاپیک میزنن که چیکار کنم زودتر برگرده خونش و .... و عجیب تر نظراتیه که بقیه میدن🫠 به خصوص اینکه میگن اگه اومدن کم محلی کن😳 برو تو اتاق نیا بیرون خودتو بزن به خواب🤐 برو حمام طولانیش کن تا پاشه بره🙄 اصلا چه معنی داره بخوان بیان خونتون؟!🫨 حالا اگه خانواده خودشون باشن: عزیزم مادرته حق داره بیاد/ خواهرته باید بیاد خونت/ اگه شوهرت ناراحت شد که میخوان بیان محلش نده وظیفشه😒 بابا بس کنید این کارا رو از خانواده شوهر هیولا نسازین🙃 درسته بعضیا واقعا احترام حالیشون نیس ولی درصد کمی دارن😊 همونقدر که خانواده شما حق دارن بیان خونتون و شما رو ببینن یا با بچتون سرگرم شن خانواده شوهرتون هم حق دارن🤗 اگه پدر و مادر شما زحمت کشیدن براتون پدر و مادر همسرتون هم زحمت کشیدن براش😇 همونقدر که خواهر و برادر شما، شمارو دوست دارن و مشتاق دیدارتون هستن؛ همونقدر خواهر و برادر همسرتون، دوسش دارن و دلشون میخواد برادرشونو ببینن😍 یه طرفه به قاضی نرین😉 خانواده شوهر غول نیستن اونا هم آدمن و حق دارن از محبت پسرشون برخوردار باشن❤️در ضمن اونایی که درمورد اسمم پرسیدین که چرا دو تا اسم مختلف میگم نیلا اسم مستعارمه و تو شناسنامه ی چیز دیگس ولی چون نیلا رو بیشتر دوس دارم اونو به کار میبرم/ 
گفتم بهش میگ ن من ک داخل نکردم و اون خون بکارت نبوده و میترسم حالا ک دگتر گفته ارتجاعی بعد عروسی م ...

به همسرت بگو دکتر رفتم گفته خونی که اومده بخاطر همین بوده تو کردی دیگ شب عروسی ازم خون نخوا بگو ممکنه سطحی بوده ولی باعث پاره شدنش شده  یا همین الان برو رک و رو راست بهش بگو دکتر رفتم گفته پردت طوریه که خون نمیاد اگه باور نمیکنی باهم بریم دکتر پرده یه پوست نازکه چرا باید توقع خون اومدن داشته باشن ؟/؟

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود''''''' ولی بی جونم! گمم!
دعام کن خواهر گیر ادمایی افتادم ک فقط خونو قبول دارن و میترسم بعد مشکل ساز شه 

برو دکتر برات یه دوخت بزنه خون بیاد شب اول 

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود''''''' ولی بی جونم! گمم!
پیشرفت هم کنه و آزمایشی باشه چطور ثابت شه که از را.بطه بوده و خود.ار.ضایی نبوده🙁🙁  عدالت نیس ...

هر غلطی کرده باید مشخص بشه دیگه😅عدالت برای مرده معنی نداره ارزش ندارن اکثرا باید پوستشونو کند

2706