2733
2734

برم درخواست مفقودی بدم خیلی طول میکشه تا شناسنامه بیاد؟ چون گفتن فقط با شناسنامه کارت ملی تحویل میدیم.

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اره طول میکشه ولی یه کاغذ بهت میدن هر جا میری اونو ببری حبه

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
2731
شناسنامه نمیخواد اون رسیدی ک برای کارت ملی دادن لازمه

باورت میشه اون رسیدو بردم پاسپورت برم گواهینامه بردم. گفتن الا و بلا فقط با شناسنامه کارت ملی نحویل میدیم.

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌
وااااااای الان یادم افتاد اون تیکه کاغذو گم کردم حالا برای استخدام گفتن کارت ملی بیار چه کنم خدا😑😑 ...

اون رسیدو که بری دفتر پیشخوان میدن.