2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نظر من اینه اگر نگرانی و اضطراب داری در این مورد به جای کند و کاش و جستجو. بیا پیشگیری کن. این روش دو سر برد هست ولی اگر کن و کاو کنی معلوم نیست چی بشه و ممکنه روحت آسیب ببینه  منظورم از پیشگیری هم روشهایی هست که مشاوره های خانواده و روابط زوجین میگن

2731

اگه زندگیتو دوست داری بچتو دوست داری شوهرتو دوست داری

اگه شرایطت خونه پدر بدتر میشه

شیطون لعنت کن برای آرامش خودتم هست یه وقتایی خودتو معذرت میخام بزن به خری

محبتش کن

قرار نيست ما همه چیز رو بدونیم چون خودمون اذیت میشیم شاید یبار اشتباه کنه تو خفا بار اول و  آخرش باشه ولی تو هرروز استرس میکشی 

معمولا مثل این ضرب المثل میشند 

نو که بیاد به بازار کهنه شود دل آزار 

يعنی نفر قبلی حتی اگر زن شون باشه رو کاملا دور میندازند و مثل جسم کهنه باهاش برخورد می کنند 

یا به خاطر عذاب وجدان شون زیاد از حد خودشون عاشق نشون ميدند

اما عزیزم تا مدرک محکمی دستت نیومده الکی ذهنت سر این موضوع خراب نکن 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
چی شده که فکر میکنی خیانت میکنه؟

این یه همکار داره بعد این همکارش خیلی پسته زن قبلیشو طلاق داد یه زن جدید گرفته و کصافت بی همه چیز دس از سر زن قبلیش برنمیداره  بعد من چن باری ایدی زن اینو تو گوشی شوهرم دیدم ب شوهرم گفتم قسم خورد که نمیدونه گفت اخه من با اون چیکار دارم گفت اگه بخوام کاری کنم میرم با یه گوشی دیگه مبکنم دبگه یا هم اینکه همچیو پاک میکنم 

ولی خدایی من تو هفت سال زندگی با شوهرم چیزی ازش ندیدم خودش نیس و خداش شاهده بدون ترسی گوشیش همیشه دستمه منم میرم هر سوراخ سمه ای رو که بگی نگا میکنم 

نظر من اینه اگر نگرانی و اضطراب داری در این مورد به جای کند و کاش و جستجو. بیا پیشگیری کن. این روش د ...

دیشب شوهرم موقع دعوا با یه بغضی برگشت گفت من حقم این نیس که اینطوری میکنی 

اگه زندگیتو دوست داری بچتو دوست داری شوهرتو دوست داری اگه شرایطت خونه پدر بدتر میشه شیطون لعنت کن ...

شوهرم ادم خوبیه واقعان منم دوسش دارم ولی چیکار کنم 

معمولا مثل این ضرب المثل میشند  نو که بیاد به بازار کهنه شود دل آزار  يعنی نفر قبلی ح ...

فقژ دیشب تو اوج دعوا برگست گفت من جلوتو نگرفتم میتونی بری صد مثل تو ریخته 

2706