2733
2734

😕😂

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

من تا ۴ونیم بیدار بودم

الان باید برم سرکار خستم خابم میاد کاش همه رو تعطیل میکردن

نه مستی نشان کفر است،نه جانماز نشان دینداری!..💛🌻 🚫درخواست دوستی نمیپذیرم.💛🌻 خدایا اگه دنیات اینه، شرمنده من نمیخوامش💔                                              
🤣🤣🤣 وضعیت منم همینه  یه ساعت دیگه باید بچه هامو بیدار کنم درحالی که لحظه ای نخوابیدم😭

😂😂😂😂😂کی گردن میگیرع امروزو باید تعطیل میکردن داداشم بیدار شده میگ مگ ج ن گ نیست نباید تعطیل بشیم میگم نه بلند شو تموم مدارس ا.   س.   ررا ییل ب جز مدارس سیستان و خراسان جنوبی و رضوی و ۲۸ استان دیگر تعطیل میباشد

بساط دیشب طرفداری و دعوا و جنگ جدل بین بچه ها

منم نتونستم بخوابم قشنگ موشکا از طرف ما میرفت ادم تو دلش میریخت از صدای وحشتناکشون  

حالا قصد دارم ی یک ساعت بخونم  یکی دوساعت بخوابم بعد پاشم دوباره بخونم

مگه کجا هستید ؟؟

لرستان

بعد شهرستانمونم جوریه ک به کرمانشاه نزدیکه

از طرف خودمون خرم اباد هم  ک خود خرم اباد نبود همین وسط شهرستان ما وخرم اباد بود ک ببین وحشتناک بود.

حالا طرفای کرمانشاه ک بلند میشدن فقط نور بود  و میشد واضح ببینیمشون ولی خرم اباد قشنگ نزدیک بودن

لرستان بعد شهرستانمونم جوریه ک به کرمانشاه نزدیکه از طرف خودمون خرم اباد هم  ک خود خرم اباد ن ...

وای خیلی بده آره.

من که تازه فقط اخبار و یکم دنبال کردم نتونستم درست بخوابم . 

خدا باعث و بانیش و لعنت کنه. کم دردسر و استرس داشتیم اینم روش 

وای خیلی بده آره.  من که تازه فقط اخبار و یکم دنبال کردم نتونستم درست بخوابم .  خدا باعث ...

اره فک کن همه خانواده از خواب پریدیم  بعدش اول فک میکردم اسراییل داره مارو میزنه کلی ترسیدیم تا خبرارو دنبال کردیم فهمیدیم ن از طرف ماست

باعث و بانیش همون اسراییله ک خدا لعنتش کنه