2733
2734
عنوان

ملت عزیز ایران

447 بازدید | 19 پست

بسهههههه دیگههههههههه

آقا بگیرید بخوابید

بخدا خود مردم اسرائیلم خوابن الان

دهن برامون نمود بس که سرویسش کردید

یکی داره حسرت میخوره الان جنگ میشه من هنوز بچه نزاییدم

یکی میخواد از ترس همه پولاشو طلا کنه😐

یکی هر دو دیقه یه بار توهم میزنه داره صدای موشک میاد

جمع کنید دیگههههههههه

🦦

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من تنهام بخدا سکته زدم اومدم سایت قلبم‌اومده از دهنم بیرون از بس فضولم هستم نمیکنم برم بخوابم همه تاپیک ها رو بایدبخونم و سکته بزنم 😔😩

🕋 برای ازادی برادرم و شوهرم دعا کنید دیگ بریدم دعا کنید بیاد از این بدبختی نجاتم بده😞😞خدا کمکم کنه. هر وقت تو تاپیک ها منو دیدید دعام کنید من هیچ کس و ندارم بچه ها واقعا تنهام 
2740

فقط دارم با غزه مقایسه‌ میکنم فکر کنم اینقدر افغانها رو مسخره  کردیم سرمون اومد باید بریم بگیم ببخشید 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

عزیزم مردم اسراییل الان تو خیابونان چی میگی؟

به دیگران فکر نکن ، اول به فکر خودت باش! تو امروز بایدخوب باشی ، تا فردا بتونی به خودت یا حتی دیگران کمک کنی :))                                                                              پ.ن : اگه یه روزی دیگه نبودم ، بِدون که یه تیکه از درونِ من توی سریال‌های موردعلاقم جا مونده ..         #مولتی‌فن
بابا ایران قرارگاه نظامی اسرائیلو زده نه محل مسکونیو😂

میتونی ویدیوهاشو ببینی که چطوری همشون تو خیابون سرگردونن :))

به دیگران فکر نکن ، اول به فکر خودت باش! تو امروز بایدخوب باشی ، تا فردا بتونی به خودت یا حتی دیگران کمک کنی :))                                                                              پ.ن : اگه یه روزی دیگه نبودم ، بِدون که یه تیکه از درونِ من توی سریال‌های موردعلاقم جا مونده ..         #مولتی‌فن
2706