2733
2764

ینی اگ اینجوری بمونه خطرناکه؟

به جا خوندم گف امکان داره سرطان تخمدان یا نازایی بگیره طرف اگ درمان نکنه 

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

اصلا سرطان نمیاره ولی نازایی چرا 

تحرکتو بالا ببر و وزنتو بیار پایین 

لبنیات و قندت و حذف 

ماکارونی و فست فود کم 

گرمی بخور

خدا هیچوقت تنهات نمیزاره.با تمام وجودت بهش اعتماد کن ..💓
اصلا سرطان نمیاره ولی نازایی چرا  تحرکتو بالا ببر و وزنتو بیار پایین  لبنیات و قندت و حذ ...

خب همیشه ک نمیشه لنبیات نخوری

البته به مدت اصلاح سبک کردم خداروشک الان بچه دارم ولی بازم بچه میخام باید همچنان اینارو رعایت کنم؟

بله امکانش هست باید درمان کنی خودتو

اول برو دکتر

بعد باید اصلاح سبک زندگی انجام بدی قند مصنوعی رو حذف کنی و اینکه شبا زود بخوابی استرس رو از خودت دور کنی

متاسفانه خیلی سخته  این مریضی با استرس رفیقن 

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️
خب همیشه ک نمیشه لنبیات نخوری البته به مدت اصلاح سبک کردم خداروشک الان بچه دارم ولی بازم بچه میخام ...

لبنیان بخصوص ماست و دوغ سم‌

بله امکانش هست باید درمان کنی خودتو اول برو دکتر بعد باید اصلاح سبک زندگی انجام بدی قند مصنوعی رو ...

خب همیشه ک نمیشه لنبیات نخوری یا همیشه تو رژیم باشی

البته به مدت اصلاح سبک کردم خداروشک الان بچه دارم ولی بازم بچه میخام باید همچنان اینارو رعایت کنم؟

بله امکانش هست باید درمان کنی خودتو اول برو دکتر بعد باید اصلاح سبک زندگی انجام بدی قند مصنوعی رو ...

سرطان در کار نیست خاله من ده سال تنبلی داره به جز یکم مشکل تو باروری مشکل سرطان نداشت

مثلا چیکار باید بکنم

غذای چرب فست فود مصرف نکن

اب و سبزیجات و غذای سالم بخور شبا بیدار نمون تا صب آرامش خودتو حفظ کن

قند کمتر بخور ورزش سبک انجام بده تو بطری پلاستیکی آب نخور بال مرغ نخور

کلا به سمت سالم خوری و لایف استایل سالم برو

سرطان در کار نیست خاله من ده سال تنبلی داره به جز یکم مشکل تو باروری مشکل سرطان نداشت

من یه مدت با رژیم و اینا تازه بچه دار شدم ولی بازم بچه میخام بازم ینی باید رعایت کنم؟؟ شاید تا سه چهارسال دیگ بچه نخام

خب همیشه ک نمیشه لنبیات نخوری یا همیشه تو رژیم باشی البته به مدت اصلاح سبک کردم خداروشک الان بچه دا ...

خب عزیزم مجبوری دیگه

حالا من نمیدونم لبنیات خوردن یا نخوردن برای این مریضی بد هست یا نه

ولی باید وزنتو بیاری پایین ورزش کنی اونم پیاده روی نه ورزشای سنگین فست فودم اصلا نباید بخوری خب شما که میخوای بچه دارشی باید حتما اینکارارو دو تا سه ماه انجام بدی

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️
من یه مدت با رژیم و اینا تازه بچه دار شدم ولی بازم بچه میخام بازم ینی باید رعایت کنم؟؟ شاید تا سه چه ...

باید رعایت کنین تا تشدید نشه

غذای چرب فست فود مصرف نکن اب و سبزیجات و غذای سالم بخور شبا بیدار نمون تا صب آرامش خودتو حفظ کن قن ...

میشه مشکل بطری پلاستیکی بگی؟؟

من تو خونه کلا بطری استفاده میکنم😑😑

خب عزیزم مجبوری دیگه حالا من نمیدونم لبنیات خوردن یا نخوردن برای این مریضی بد هست یا نه ولی باید و ...

لبنیات بخصوص دوغ و ماست که سردن سم 

2706