2733
2739

یکی از فامیل هامون هست آقاست،چند سال طلاق گرفته

بعد اصلا درست حسابی توی هیچ ارتباط مندگاری هم نمیره،خیلی برام جالب یه سری خانم اطرافش هستن گاه گداری میان پیشش باهاش رابطه هم دارن و میرن

یه وقتایی یه سری خانم های دیگه هم اضافه میشن به این حلقه

من برام رفتار این خانم ها خیلی عجیبه

چند وقت یه بار بیای یه شبی رو با طرف بگذرونی بعد هم بری

این چیزا فقط مختص این آقا هم نیست توی خیلی های دیگه هم دیدم حتی توی کسایی که خودم باهاشون آشنا شده بودم

من واقعا هرکاری می کنم نمی تونم همچین چیزایی رو قبول و هضم کنم والا تازگی دارم شک میکنم نکنه من اشتباه یا عجیبم؟چرا وضعیت این مدلی شده

خود من مدتهاست تنهام نه کیس مناسب دوستی پیدا میشه نه خواستگار درست

همه تو هزارتا رابطه هستن

وااااای من دارم سر درد میگیرم دیگه

بعد جمعیت افرادی مثل من هر روز داره کمتر میشه

یه ذره تعهد وجود نداره

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود

آقا یه سوال واقعا من غیر طبیعی هستم که همچین روابطی به نظر بی ارزش کردن خودته و اشتباهه یا اونا

دارم به خودم شک میکنم

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آقا یه سوال واقعا من غیر طبیعی هستم که همچین روابطی به نظر بی ارزش کردن خودته و اشتباهه یا اونا دار ...

کار اونا اشتباهه:هرزگی-عقده-کمبود-بی اعتماد به نفس-بی هدف_بی دین و...‌. مردا هم از خدا خاسته استفاده میکنن

2728

وقتی توی قران سفارش شده که به زنا نزدیک نشین و گناه بزرگیه و بعضی حکم خدا رو مسخره میکنن نتیجش میشه این و منتظر بلا نباید باشیم چون در بلا غرق شدیم و مسخ شدیم خودمون خبر نداریم لذا داریم مثل خر عشق میکنیم و عر عر میکنیم و لذت خریت رو میبریم و این بدترین نوع بلای نازل شده توسط خداوند هست

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم