2737
2739
عنوان

آخه این چه فوتبالی شد😭

698 بازدید | 56 پست

چطور میشه آخه جی جی بوفون گل بخوره اونم 3 تا😭😭

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

اونم وقتی تو یووه💞 باشی و همسرت رئال 😠

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

فکر نکنم اینجا فوتبالی داشته باشیم😊

ولی آخه 3 تا😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بوفون سه تا گل خورد؟؟؟😂😂😂

من در گذشته که فوتبالی بودم خیلی دوسش داشتم. شوهرم فوتبالی نیست منم ترک کردم...😕

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
2731

من هستم

ميفهمم حستو 😃😃😃

خودم استقلاليم شوهرم پرسپوليسي

ولي حالا مادريد 👍🏻👍🏻❤️❤️❤️

بـَعضــی آه هـا را هـَرچـِقدر هم از تـه دل بــِکشـی سیـنه ات خـالـی نمـیشـود. امروز سـینه مـَن پـُر از همان آه هـاست!!!!
2738
من هستم ميفهمم حستو 😃😃😃 خودم استقلاليم شوهرم پرسپوليسي ولي حالا مادريد 👍🏻👍🏻❤️❤️❤️

استقلالی ها خوب میفهمن الان حس بوفونو😁

بوفون عشق دهه پنجاهی هاس

پیر مرده کی بودی تو😂

من هستم تو یه تاپیک فوتبال هستیم

متنفرم از رونالدو 

بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست... 

خود بوفون ناراحته بیچاره تقصیری هم نداشت حالا اگه رحمتی بود هی فحش میداد بعدشم دعوا راه مینداخت

خودخواهی آن است که از دیگران بخواهید، آنگونه که شما دوست دارید، زندگی کنند.

شب های امتحان های های مهم فوتبال داشت.

شب کنکورم فینال قهرمانان اروپا بود.

وای چه دورانی بود. زندگی یعنی فوتبال و فوتبال یعنی زندگی⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
2706