2733
2739

بچه ها لطفا نظر بدين خرج عروسيتونو 

شوهرتون داده يا پدرشوهرتون ؟!؟

تعداد رای : 48
نظرسنجی
شوهرتون
22
45%
پدرشوهرتون
11
22%
خودتون و شوهرتون باهم
15
31%

همشو تا پول حلقه و سه تیکه وسایلی که معمولا داماد میخره با پول تالار سرویس طلا و حتی دسته گل عروسی و ماشین عروسیمو برادر شوهرم خرید

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
همشو تا پول حلقه و سه تیکه وسایلی که معمولا داماد میخره با پول تالار سرویس طلا و حتی دسته گل عروسی و ...

چرا برادرشوهرت؟

من بدشانسیمو از همون دوران بچگی                    وقتی که تخم مرغ رو کاشتم و بهش آب دادم         ولی مرغ نشد فهمیدم😞😞                        

خانواده همسرم فقط در خصوص چیزهایی که به لحاظ آبروی خانوادگی براشون اهمیت داشت کمک کردند و نه ذره ای بیشتر ...

به عنوان مثال ما تصمیم گرفتیم عروسی برگزار نکنیم، اما بعد از سه سال که مادر همسرم از متقاعد کردن ما برای گرفتن عروسی خسته شد، خودشون هزینه برگزاری مراسم رو تقبل کردند و ما مجددا بعد از سه سال به صورت صوری تشریف بردیم سر سفره عقد!! 

بسیار براشون مهم بود که تنها فرزندی که ایران دارند عروسی آبرومندانه ای داشته باشه و چند صد میلیون هزینه مراسم کردند در حالی که ما بشدت گیر ده میلیون برای افزایش پول اجاره خانه بودیم و هر دو دانشجو...

کل هزینه های زندگی رو هم هر دو با هم هر قدر شد و داشتیم تامین کردیم...

دانش آموخته معماری و معماری داخلی ، فعال حوزه طراحی دکوراسیون ، عضو تیم مشاوره معماری آنلاین اتود ______دوستان عزیز، با احترام، چنانچه تمایل دارید برای طراحی دکور منزل و مشاوره معماری و دکوراسیون رایگان و آنلاین راهنمایی تون کنم، لطفا من رو در تاپیک هاتون تگ بفرمایید و درخواست دوستی ارسال نفرمایید، متاسفانه ظرفیت دوستانم تکمیل شده_______ در صورت تمایل به دریافت مشاوره رایگان، آنلاین و در اسرع وقت، با جست و جوی سایت مشاوره دکوراسیون اتود در گوگل، سوالات تون رو برای همکاران بنده ارسال و پاسخ های کامل و سریع دریافت بفرمایید.
2740
گزینه ی پدر خودم نداره؟

واقعا به جاست سوال شما !!! اگر بود احتمالا در صدر قرار می گرفت   

دانش آموخته معماری و معماری داخلی ، فعال حوزه طراحی دکوراسیون ، عضو تیم مشاوره معماری آنلاین اتود ______دوستان عزیز، با احترام، چنانچه تمایل دارید برای طراحی دکور منزل و مشاوره معماری و دکوراسیون رایگان و آنلاین راهنمایی تون کنم، لطفا من رو در تاپیک هاتون تگ بفرمایید و درخواست دوستی ارسال نفرمایید، متاسفانه ظرفیت دوستانم تکمیل شده_______ در صورت تمایل به دریافت مشاوره رایگان، آنلاین و در اسرع وقت، با جست و جوی سایت مشاوره دکوراسیون اتود در گوگل، سوالات تون رو برای همکاران بنده ارسال و پاسخ های کامل و سریع دریافت بفرمایید.
چرا برادرشوهرت؟

من اونموقع همسرم اومدخواستگاری دانشجوبود حتی پول توجیبی از پدرش میگرفت ولی گیرداده بود زن میخام هییییچی هم نداشت برادرشوهرم گفته بود برید خواستگاری من خرجشو میدم تو اون دوسال هممممممه خرجمون رو برادرشوهرم داد البته نه فقط واسه منو جز ما چهارتا برادرشوهر دارم که واسه هممممه ی اوناهم اندازه من خرج کرده برادر شوهرم

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
من اونموقع همسرم اومدخواستگاری دانشجوبود حتی پول توجیبی از پدرش میگرفت ولی گیرداده بود زن میخام هییی ...

امان از صف بربری😆

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
2706